Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok fiúk tényleg velem van...

Lányok fiúk tényleg velem van a gond, hogy nem illeszkedek be?

Figyelt kérdés

16/f vagyok nem nagyon érdekelnek a mostani tini őrületek (disco,mozi,dugás,drog,alkohol,divatstb..)nem szoktam hazudni és becsületes életete folytatok és akivel beszéltem eddig szinte mindegyik "bizarr"nak tart.

16 évesen csak a cigaretta ami kifogásolható bennem meg max heti 1 sör.

lovagok,karate,gladiátorok,egyiptomiak és az emberi szervezet azok a téma körök amik engem érdekelnek. tényleg bizarr vagyok?csak 3 igazi barátom van akikre mindig számíthatok és msn en is ők 3 an vannak csak fent nekem. tényleg nem koromhoz illő vagyok?


2009. aug. 19. 15:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
jah meg a német nyelv töretlenül való beszélése is.
2009. aug. 19. 15:05
 2/17 anonim ***** válasza:

attól még lehet vki jó arc meg be tud illeszkedni, h jól tanul stb.

viszont azér el kéne járnod ide-oda

2009. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj! Barátaid is vannak. Örülj, hogy ilyen vagy, nem kell mindenkinek mindenkire hasonlítani!
2009. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

igazából az zavar ,hogy aki megtudja ezeket a dolgokat ami iránt érdeklődőm az kb így reagál

lol

de csíra vagy

esetleg : te tényleg 16 vagy?

szal vannak durvább beszólások is de azt nem írom le. szal olyanok ,hogy legszivesebben felrugdosnám az embert.

2009. aug. 19. 15:14
 5/17 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem ,hogy haver elött elmegy egy szép lány akk megkérdezi ,hogy megdugnád?mondom mért is kéne? mondja mert jó bőr. erre most mit kéne reagálnom az ilyenekre? szerintem sok a primitív ember a közelembe és ezért magam elnyomottnak érzem (8ker)
2009. aug. 19. 15:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy csak 16 éves vagy :) én meg sajnos házas :)

Maximálisan örülj ennek, hogy te nem vagy egy zűrös tini. Most lehet, hogy a többiek különcnek tartanak, de később te sokkal többet fogsz érni mint ember. Én is hasonló voltam és most 26 évesen igazi háziasszony vagyok, míg a régi barátnőim egy csomag tésztát sem tudnak kifőzni.

2009. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
92%

én szívesen megismernélek :)

ugyan ilyen vagyok,habár én cigizni se cigizek :D

L/15.

2009. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

azért az egy alap dolog, nem kéne visszakérdezni arra hogy megdugnád-e. csak arról van szó, hogy ha odaadná magát szó nélkül megdugnád-e:d azaz bejön e külsőre. miért is kéne? nem kötelező, csak ha kanos vagy normál esetbe jól eshet egy csajt megtrücskölni. na mindegy.

amúgy hasonlítok rád, 18 éves vagyok, 16 évesen is 'komoly' dolgok érdekeltek, meg amolyan társadalmi normák ellen 'lázadó' ugymond(antiszociálisra azt hiszik sokan h betegség azért nem úgy mondom direkt). volt aki chaten nem hitte el a koromat, 30 évesnek tippelt, nem is egy.

állj ki az elveid mellett, te ilyen vagy mások meg olyanok, attól még nem kell szégyenkezned.

2009. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

13:16 sok boldogságot így nagyon utólag is :)

13:19 ha van kedved beszélhetünk de nem sokat vagyok gép elött :)

2009. aug. 19. 15:27
 10/17 A kérdező kommentje:
13:27 köszi az utolsó mondatod nagyon jól jött!
2009. aug. 19. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!