Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az iskolatár...

Miért van az hogy az iskolatársaim közül akárkitől kérdezem senki nem akarja megmondani mi a bajuk velem?

Figyelt kérdés
Kiközösítenek eléggé, legtöbben nem is köszönnek nekem, de hogyan tudhatnám meg mi a bajuk velem? Mert ha megkérdezem mindig csak a hazudozás jön, hogy "én nem tudom" meg hogy "nekem nincs bajom veled" meg ilyenek, és ezek biztos hazugságok mert látszik rajtuk. Miért fájna az embereknek igazat mondani?
2012. nov. 30. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél róluk tudomást, ne kérdezgesd őket, nézd őket levegőnek, hidd el, őket jobban fogja zavarni, hogy túllépsz rajtuk
2012. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz beilleszkedni olyanok közé, akik így viselkednek? Ha te is figyelmen kívül hagyod őket, akkor nem kiközösített leszel, hanem kívülálló. És az jóval művészibb és értelmesebb, mintsem a birkák közé való besorolás.


Vedd tudomásul, hogy nálad rossz a leosztás, a te iskolatársaid épp nem értelmesek. Lépj tovább, szerezz máshonnan barátokat.


Bár én nem akarom az életedet más irányba terelni, de nem hinném, hogy egy embernek ilyen barátokra lenne szüksége.

2012. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!