Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az iskolatársaim facebookon...

Az iskolatársaim facebookon miért nem tudnak nekem köszönni, meg normálisan, bővebben válaszolni?

Figyelt kérdés
Általában csak az egy-két szavas válaszok jönnek köszönés nélkül. Mások talán nem íirkálnak rá iskolatársakra?
2012. okt. 17. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet zaklatásnak veszik.
2012. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, főleg akkor, ha nincs miről beszélni. Ha csak iskolatáraid, szóval nem vagy velük különösebben jóban akkor meg pláne nem. Amúgy meg félnapotokat együtt töltitek nem elég?
2012. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja és vigyázz, mert feljelentenek.
2012. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled őket. Ennyi. ( De az olyan magasröptű kérdésekre mint pl. mizu...és társai én sem szeretek válaszolni.)
2012. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem olyanokat szoktam kérdezni amikre csak röviden lehet válaszolni. Azt észrevettem már hogy nem érdeklem őket, csak nem értem miért, ennyire zavaró ha valakire ráirkál az iskolatársa facebookon? Azért nem gyakran írok rájuk de alapból ilyen velem szinte mindenki közülük.
2012. okt. 17. 18:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg az a baj, hogy olyat írsz, amire nem lehet röviden válaszolni, és mivel nem érdekled őket így aztán nem is törődnek vele. Miket irkálsz rájuk?
2012. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindig mást, valamikor pl. róluk kérdezek valamit, nem túl személyes dolgokat, valamikor iskolával kapcsolatos dolgot.
2012. okt. 17. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért kéne köszönniük? Ez nem olyan, mintha az utcán találkoznátok, attól még, hogy te is épp fent vagy, meg ők is, még nem kötelesek köszönni, csak ha utána beszélgetni akarnak veled. Mármint akkor illene egy sziával kezdeni, de azért az is megesik, hogy a nagy sietségben ez lemarad.

És igazából miért írogatsz rájuk? Van miről beszélgetned velük, vagy csak úgy írogatsz, mert unatkozol? Mert az valóban nem túl szórakoztató.

2012. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van miről beszélnem velük, de esélyt se nagyon akarnak adni.
2012. okt. 17. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hányadiba jársz? Fiú vagy vagy lány? Milyen az osztályod (értem ezalatt, hogy a többség sportos (pl. fiúk közül a többség focizik vagy játékokkal játszik gépen))? Az osztályba szoktatok beszélgetni, vannak ott barátaid? Visszahúzódó vagy, vagy a központban szoktál lenni vagy átlagos (vagyis is is, szóval beszélgetsz, de mégse te vagy a hű de menő)? Te milyen vagy (sportos vagy gép előtt ülős)? Az osztályban mi a többség, a jó tanuló, a közepes vagy sok a hülye?
2012. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!