Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy facebookon...

Miért van az hogy facebookon egyes iskolatársaim ha látják hogy én írtam nekik akkor már nem is írnak vissza?

Figyelt kérdés
Mindegy mit írok, vannak páran akik nem képesek válaszolni nekem soha, van egy olyan is aki még csak vissza se igazol, pedig ismer. Miért fájna nekik válaszolni, akármit is gondolnak rólam? Nem bunkóság tőlük?
2012. okt. 4. 21:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Másoknak biztos válaszolnak üzenőfalon szoktam látni valamikor ott beszélgetnek egymással, meg iskolában informatika órán is látom hogy szoktak chatelni. Az meg miért baj ha valakivel facebookon próbálok meg ismerkedni?
2012. okt. 4. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
fárasztó vagy.
2012. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelnek. Ennyi.
2012. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!