Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szerethetik az...

Miért nem szerethetik az iskolatársaim ha facebookon rájuk írok?

Figyelt kérdés

16/F

Nem válaszolnak túl szívesen, érdeklődően, meg el se köszönnek.


2012. szept. 22. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem stílusok fb-n társalogni / sokáig neten/gépen lógni és csak fel akartak menni, hogy van-e valami fontos... Vagy csak bunkók vagy te vagy idegesítő. Ez pont az a típusú kérdés, amire életben nem tudna senki se választ adni, max. az akik ezt teszik, esetleg te.
2012. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,alapból nem bírnak,vagy csak te látsz bele túl sokat abba,hogy mi van a faßbukkon.
2012. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én sem szeretem, ha rámírnak facebookon - mármint ha ilyen [sziamizu]s dologgal, ha értelmes közölnivalója van az illetőnek, az más. elköszönni nem nagyon szoktam, általában telefonról vagyok fenn, ha hazaérek, megnézem, van-e valami új, esetleg este felnézek még1x, nem vagyok hosszú netes beszélgetésekhez szokva, ahoz pedig, hogy valaki olyanokkal zaklasson, hogy hogy vagyok vagy mit csináltam ma, semmi kedvem. ha valaki mégis megkérdi, csakazértis leírom neki az őszinte választ - tudom, hogy úgysem érdekli, majd legközelebb okosabban választ chatpartnert. hozzáteszem gyűlölöm, hogy mobilok nem lehet elrejteni magam chaten, és hogy kijelzi, mikor nézek meg egy üzenetet.

ja, szóval valószínűleg az iskolatársaidat fárasztja, hogy minden este le kell írniuk, hogy [szia, semmi, veled?, az nem sok, és a te anyád hogy van?], és a hátuk közepére nem kívánják az udvariasnak szánt, erőltetett társalgásodat.

17/L

2012. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!