Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért "szerethetik" ennyien?

Miért "szerethetik" ennyien?

Figyelt kérdés
B.nőm már o.társainkat is jobban szereti nálam az tuti,4 éve ismerem és az elején nagyon jóba voltunk suli után találkoztunk,volt hogy haza sem mentünk suliból rögtön mentünk sétálni, hülyéskedni egy helyre.közép suliba járunk,osztálytársam lett kicsivel később jött. most ez a 2. évünk és az o.társ csajokat jobban szereti már mint engem,sőt én már csak vmi megszokott jelentéktelen senki vagyok neki sztem.sokszor flegmán,bunkón beszél velem bár neki alapból is ilyen természete van..de akkor mással mért tud mégis máshogy beszélni?vagy minek nyalizik meg így szeretlek úgy imádlak.más nem veszi észre hogy milyen?a legjobb barátnőjével akivel összeveszett lehordta mindennek meg h csak érdekből van vele azt hirtelen kibékülnek és most nagy az imádás..nem értem az ilyen embereket.én vagyok a szar jelentéktelen senki mert nem megyek minden percbe nyalni más seggét meg nem nyalizok vagy mi..?
2011. febr. 28. 18:53
 1/1 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen "barátnőm".Azt hiszem nem leplek meg,de : lehet,hogy régen tényleg szeretett,de megváltozott.Esetleg undorral tekint a régi énjére és múltjára,és mivel te a régi múltját idézed fel,inkább téged is hanyagol.

Vagy: régen szeretett,talán még most is szeret,csak már annyira a népszerűségre való vágy hajtja ,hogy inkább lóg olyanokkal akiket nem szeret,de feljebb kerül tőlük a "ranglétrán".

Mondom,én nagyon hasonló helyzetben voltam.Hogy mit tettem?Vettem egy nagy levegőt,többé megpróbáltam nem is gondolni rá,teljesen semleges voltam vele szemben,mintha csak idegen lett volna.Egy idő után fordult a kocka,és koslatott utánam,és nyalizott nekem.Rájöttem,hogy soha nem szeretett,és hogy sekélyes ember.Más emberekkel kezdtem el barátkozni,és már nem engedem,hogy bárkinek a lábtörője legyek!!:)


Üdv,kitartás:

L/15

2011. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!