Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mostmár végig sem lehet menni...

Mostmár végig sem lehet menni éjszaka normálisan az utcán anélkül, hogy valaki belém ne kötne, vagy ne akarna megerőszakolni, vagy megölni?

Figyelt kérdés
Este elmentem sétálni a környékbe az utcára.Amikor mentem haza,megállt egy büdös alkesz kocsival mellettem,megkérdezte,hogy hol van a faßtudja,melyik utca,válaszoltam,de csak nem ment el.Elég nehezen tudtam lerázni,már a kezemben volt a paprika spray.Már a végén feltűnően beleköszöntem az arcába,hogy mostmár tudja,hol van az az utca,SZIA.És szerencsére elment.De azért eléggé megrázott ez a dolog.Most akkor járkáljak zsákban,hogy ne látszódjon rajtam,hogy nő vagyok?Nagyon el vagyok keseredve.Sötétedés után már ki se lehet mozdulni egyedül?Nekem nincs senkim,aki kísérgessen,meg furikázzon kocsival,nem tehetem meg azt,amit a többiek és néha azért előfordul,hogy későn jövök haza.Mit csináljak?Nagyon elegem van.Ja és a másik dilemma:ha viszont belefújok sprayvel az arcába és neadjisten allergiás rá,és megfullad,akkor is bajba kerülhetek.Mi a véleményetek erről?

2012. aug. 5. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Alkalmazkodni kell.Ha keményedik a világ keményedj te is,önvédelmet kellene tanulnod,néhány fogás meg egyéb hasznos tanács könnyen fel lelhető itt neten is,de járhatsz tanfolyamra,bár kétlem hogy ennyire komolyan vennéd.


Legfőképp használd az eszed,kerüld az elhagyatott sötét helyeket,vagy kitapasztalhatod hol szoktak a rossz arcok összegyűlni és más utat választasz,meg ha futásnak eredsz azt is tervezd meg nehogy zsákutcába kerülj.Szórj egy marék földet a támadód arcába,arra nem allergiás senki viszont lesz időd távol kerülni tőle amíg ő tisztítgatja a szemeit.


Csak ne parázz túlságosan mert az ellened dolgozik,légy lehetőség szerint bátor és határozottan cselekedj,némelyik látja rajtad hogy nem vagy egy gyenge virágszál hamarabb tovább állnak.

2012. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 Köszi a tanácsot,ebben igazad van.Most is visszatettem a sprayt a táskámba,amikor megint odaállt mellém az a nyomorék a kocsival,nehogy lássa rajtam,hogy megijedtem.Az a baj,hogy nálunk minden utca elhagyatott,nem Bp-n lakok.És eddig simán járkálhattam éjszaka,persze volt bennem egy kis félsz,de nem gondoltam volna,hogy ilyen velem megtörténhet és ráadásul ITT.:(Eddig nem volt ennyire veszélyes az utcákon járni,meg sem tudom számolni,hányszor jöttem haza későn éjjel.És most már úgy néz ki,ezt sem lehet.Nagyon durva.
2012. aug. 5. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján,de érdemes felkészülni a jövőre,ami valljuk be nagy valószínűséggel még kevésbé lesz biztonságos.
2012. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fantasztikus.Akkor én már el is kezdem temetni magam.Mert ez már most szörnyű.
2012. aug. 5. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd amikor összeomlik ökológiailag és gazdaságilag - energetikailag ez a világ, és kannibálok fognak üldözni, hogy húslevest csináljanak belőled... Ahhoz képest ez még semmi.
2012. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezért fizeted az adót. A semmire. Nesze neked, "Két hét alatt rendet teszünk!"


És még csodálkozik mindenki, hogy miért kérnek az emberek segítséget már városon is a Gárdától...

2012. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 Remélem,akkor én leszek az első ember,akit fejbe talál egy golyó.
2012. aug. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!