Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmenjek velük a sátorozásra?

Elmenjek velük a sátorozásra?

Figyelt kérdés

14 éves fiúk vagyunk, és elhatározták páran, amikor voltunk szórakozni a faluban, hogy menjünk sátorozni valahová. Egy ilyenre én is elmentem volna mindig, de olyan célpontot választottak, ami nagyon messze van (gyalog fogunk menni, mert biciklivel veszélyes), egy "közeli" folyóhoz mennénk, ami a falunktól 4 kilométerre van, de a legközelebbi civilizációtól is 2 kilométerre. Kb. 5-en mennénk, van aki hoz horgászbotokat, lesz tűz, és ott lennénk egyik délutántól a másik reggelig. Nekem lenne kedvem menni, de van, ami "visszahúz". Például máskor hajnalban már mindenki alszik el, amikor másnak a kertjében vagyunk éjszaka, és nem hiszem, hogy fogunk tudni km-ket sétálni, másrészt meg akármi megtörténhet.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Elmennétek?



2012. jún. 30. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
4 km semmi. Pesten nem egyszer sétáltam már 10-15 km-t, éjszaka is, mikor lejárt a bérletem, ahhoz képest egy faluban semmi nem történhet (kivéve kutya, de az nappal is jöhet).
2012. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 km-es táv bő egy óra séta, az semmiség, fáradtan is legyűritek, pláne, ha többen mentek, úgyis húzzátok egymást magatokkal. Aranyos, hogy így aggódsz, de hidd el, semmi baj nem lesz, menj csak el, egy fél nap kikapcsolódás :)
2012. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!