Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmenjek párommal holnap a...

Elmenjek párommal holnap a strandra?

Figyelt kérdés
Párom mindenképpen menni szeretne,de én eléggé kisebbségi komplexusos vagyok a súlyom miatt.Már fogyózok,de így is még 90 kg vagyok :( Félek,hogy az emberek megnéznek vagy undorítónak tartanak.A súlyom miatt a bőröm is megrepedt.A család is mindig cikiz a súlyom miatt...Párom ma is vitatkozott velem,mert szerinte h.lye vagyok.Ti mennétek a helyemben?

2012. jún. 17. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
ha a párom hív,akkor igen,elmennék vele a strandra
2012. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Párod elfogad és szeretne veled lenni, elhív strandra és jól érezhetnétek magatokat együtt.

Ehelyett te inkább otthon ülsz és sajnálod magad, így a párod vagy megy egyedül, vagy mással, vagy ülhet veled otthon.

Szerinted mit kellene csinálnod?

2012. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Gondolod, hogy a strandon mindenki tökéletes alakkal rendelkezik? Tudom ez nem ad neked önbizalmat, de szerintem nyugodtan menjél. A párodnak így tetszel, akkor mi a baj? Legfeljebb a fürdőruha fölé vegyél fel egy strandkendőt.
2012. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is menj. Ha nem szeretnéd magad nagyon mutogatni, akkor esetleg még gyors szerezz be egy csini strandkendőt, ami ott takar, ahol szeretnéd. :)
2012. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
A páromén kívül más véleménye nem igazán érdekel. Senki sem tökéletes és elhiheted, hogy az emberek nem azért járnak strandra és fizetik a drága belépőt, hogy másoktól undorodhassanak. Aki össze akar súgni a hátad mögött az akkor is megteszi amikor nem fürdőruha van rajtad.
2012. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Én elmennék. Ha már látott meztelenül (nem írod, hogy hány éves vagy és mióta vagytok együtt), akkor minden bizonnyal. A többiek meg mit érdekelnek?


Én dolgoztam strandon és annyi kövér ember van, hogy el sem hiszed. :(


A fogyókúrádhoz pedig sok sikert! :)

2012. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Melyik strandra mentek?
2012. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
3%
Én a párommal sose megyek strandra .szerintem 70 kilo felett ne menjen senki. Es engem is elborzaszt a kövérek látványa. Pedig én meg az also csoport vagyok hogy hatareset a sulyom pont.
2012. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

23 vagyok,2 éve élünk együnk.

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat :)

Megyek strandkendőt venni és irány holnap fürödni,most kaptam tőletek egy kis önbizalmat.

Még egyszer köszönöm :)

2012. jún. 17. 16:41
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
na nehogy már emberek szabják meg a másiknak hány kilósan menjenek strandra, ebben az esetben nektek kéne agykurkászhoz menni, mert ti meg elmebetegek vagytok és semmi életképesség és elfogadóképesség nincs bennetek, nem néztek oda ha valami nem tetszik. Idióta.
2012. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!