Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmenjek párommal holnap a...

Elmenjek párommal holnap a strandra?

Figyelt kérdés
Párom mindenképpen menni szeretne,de én eléggé kisebbségi komplexusos vagyok a súlyom miatt.Már fogyózok,de így is még 90 kg vagyok :( Félek,hogy az emberek megnéznek vagy undorítónak tartanak.A súlyom miatt a bőröm is megrepedt.A család is mindig cikiz a súlyom miatt...Párom ma is vitatkozott velem,mert szerinte h.lye vagyok.Ti mennétek a helyemben?

2012. jún. 17. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék,de az én helyemben addig nem megyek,amíg nem leszek 57kg kb.Egy tízest kell ledobnom,mert így nagyon nem szeretem magam.Holnaptól életmódváltás,mire elérem a kívánt eredményt pont elmúlik a nyár:)
2012. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
én 75 kilóval nem megyek strandra...
2012. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Én elmennék vele, ha két éve vagytok együtt, akkor azért van veled mert szeret és nekem nem kellene több bizonyíték. Más ember véleményére meg nem adnék, mármint idegenekére. Persze megértem, hogy kellemetlen, ha összesúgnak a hátad mögött, de ne törödj vele. Legyél vidám, mosolyogj, ne lássák rajtad az emberek, hogy szorongsz, vagy kisebbségi komplexusod van a súlyod miatt. Nehogy már a duci emberek a melegben fulladjanak meg azért, mert pár finyás ember nem birja a strandon a látványukat! Aki nem szeret kövér embereket nézni, az ne menjen strandra. Oda senki nem azért megy, hogy mutogassa magát. Viszont a strandkendő jó tanács, meg az előnyös fürdőruha! Én csak azokon szoktam szörnyülködni, akik ducik és pl. tangát vesznek fel, vagy kétrészes fürdőruhát. Vannak már nagyon jó egyrészesek, amik valamennyire összefogják a testet. Jó szórakozást a strandon! :)
2012. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Menj el nyugodtan, ne érdekeljen mit gondolnak mások. Azok mit szóljanak, akik 130 kilóval mennek strandra? Húzz egy olyan fürdőruhát, amiben jól érzed magad. A többi meg ne érdekeljen.
2012. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

100 kiló vagyok, pikkelysömörös és mentem Balatonra párommal, vidáman fürdőztem. Kit érdekelnek mások? Neked is jár a szórakozás, hűsölés. :) Ha cikiznek, az csak a saját színvonaluk.

Strandra nem mehetek, mert zavarnám a vendégeket a bőrömmel, kiküldtem leveleket anno.

22/L

2012. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
MENJ! És érezd jól magad. Az itt gúnyolódó gyökerekkel ne is törődj, csak neten nagy a pofájuk, élőben csak pislogni mernek. Itt vezetik le az elcseszett életük miatti keserűségüket, nem veled, vagy az alakoddal van gondjuk.
2012. jún. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15: Próbálj ki a bőrödre natúr (házi készítésű) szappant (veheted is és csinálhatod is,) állítólag nagyon jót tud tenni! (Nekem nem erre, hanem másra meglepően hatásos volt.)

Elnézést az offért!

2012. jún. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!