Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet normálisan...

Miért nem lehet normálisan megtartani egy magyar melegfesztivált, ahol nincsenek szélsőségesek? Nyugaton ez működik, mikor jön fel Magyarország is erre a szintre?

Figyelt kérdés

A fekete pólós "hazafiak" belegondolhatnának abba, hogy nem közepkorban élünk, ideje lenne már elfogadni a másságot; továbbá ha nem mennének ellentüntetni, nem lenne szükség rendőri biztosításra sem, mint nyugaton; így az egész rendezvény sokkal olcsóbb is lenne.

Én pl. olyan helyen élek, ahol a Pride egy városi fesztivál kordonok nélkül, meleg együtt szórakozik a toleráns heteróval, aki meg kevésbé toleráns, az meg nem zavarja a rendet.


2012. júl. 7. 21:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%

Mert idióták.

Egyébként is idén lightosabb volt az egész.A többség normális ruhában vonult.És sok nem homoszexuális ember is velük vonult.

A turisták csodálkoztak hogy minek oda annyi rendőr.


Látjátok?Ebből látszik hogy Magyarország mennyire sötétben van , mennyire fejletlen balkáni ország.


A normális európai országokban a meleg felvonulás egy buli ahol a melegek és heterok együtt mulatnak és jól érzik magukat.Itt meg egy hadsereg kell hogy ne a vér ússzon.

Szégyen.És még mi gondoljuk magunkról hogy milyen kulturáltak vagyunk?


Egyáltalán az a baj hogy a melegeknek van miért vonulniuk.Ha nem lenne miért akkor meleg felvonulás sem lenne.

2012. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Otthon, a zárt ajtók mögött buzuljanak. Nem kell ezt kiteregetni, nem kell felvonulgatni. Ha nem tennék, akkor nem b*sztatnák őket.
2012. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Metr Magyarország távolról sem egy fejlett, toleráns ország... Ha a melegek szerveznek egy normális, kulturált rendezvényt, szerintem nem lenne semmi baj benne, szégyellem, hogy ilyen orszában élek.
2012. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
3. Költözz el valami fejlett, toleráns országba, ahol nem kell szégyenkezned.
2012. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Csak azt nem értem, hogy minek kell vonulgatniuk azért, mert valamiben mások, mint a legtöbben?!


Az emberek többsége utálja a telet. Én a kisebbségbe tartozom, mert szeretem. Mégsem vonulok fel néhány hasonszőrűvel, hogy mi a telet szeretjük.

2012. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%
Azóta van mindig balhé, mióta színre lépett a jobbik. Azelőtt a kutyát se zavarta a felvonulás. Normális ember nem megy el olyan rendezvényre fröcsögni, ami sérti a kis lelkecskéjét, a véleményem folytatásáért meg kimoderálnának.
2012. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Homoszexuális embertársaim: próbáljatok már magatokhoz térni! Nem vagytok ti semmilyen fejlettségnek fokmérője - egyszerűen egy kisebbségi nemi identitást próbáltok - ízléstelen, botrányos eszközökkel - ha kell, ha nem láthatóvá tenni. A kutya sem bánt benneteket. Mindig is tudtuk, hogy vagytok, soha nem üldözött benneteket senki - mi kéne még?! Élhettek párkapcsolatban, jogilag is megnyugtatóan rendezett körülmények között - hát akkor?! Mi a nyavalyának kell tüntető ízléstelenséggel vonulgatnotok? Nevetségessé teszitek magatokat és feszengésre kényszerítitek azokat, akik minden szempontból kultúremberek közöttetek.
2012. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

21:45

Nézzük csak, hogy buliznak önfeledten együtt a heterok és melegek más országokban:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De azért jól esett egy kicsit megint "Magyarországozni" egy kicsit nem?, te kis felvilágosult kozmopolita.

2012. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%

Az ostoba szélsőséges homofóbok nagyon fel tudnak bosszantani. Azt nem mondom, hogy szégyellem néha, hogy hetero vagyok, de ezt az ellenségeskedést látva néha már igen. Amiket az ismerőseim is mondanak.

Találkoztam egy volt sulitárssal, az mondta, úgy szánja a melegeket, hogy betegek, dehát nem tehetnek róla, majd imádkozik, mert egészséges ember ilyet nem csinál, bár "gyógyulnának" meg.

2012. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom. :( Biztos úgy érzik túl sok pénze van az országnak. Költsük rendőri biztosításra és kordonokra. Mert ez miattuk van. Régebben nem volt ilyen. Nem vagyok leszbikus, de kimentem, és buli volt. Most meg... :(

Egyetlen ellenérvet sem tudnak, ami bizonyított és elfogadható. Csak primitívek és nincs saját életük. Sajnos a buta emberekkel nem lehet mit kezdeni, és úgy tűnik szaporodnak, mivel régen nem volt ilyen ellentüntetés, most meg van. Várom már mikor jelennek meg ellentüntetők pl. a rák elleni sétán. Simán kinézem ezekből!

2012. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!