Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MIért támadják annyian a...

MIért támadják annyian a melegeketM Miért nem lehet elfogadni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 22:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
#9 hagyjuk ezt, mindenkinek meg van a véleménye, hogy ki az ostoba, maradjunk annyiban ;)
2012. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
85%

Ez egy rettentő jó kérdés...Az alant kifejtett vélemény, saját megtapasztaláson alapszik:

Rengetegféle-fajta ember támad minket, melegeket. Vannak, akik vallási szemszögből közelítik meg az egész kérdést, ők hadakoznak általában a Bibliával és Istennel, az én szemszögem ez ügyben az, hogy nem hiszem, hogy a szerelem valami Isten ellen való dolog lenne, nem gondolom, hogy különbséget kellene tennünk két különböző és két azonos nemű ember szerelme között.

Vannak akik azzal támadnak, hogy természetellenes, nekik két üzenetem van, az első, hogy a homoszexualitás már az állatvilágban is jelen van, ha ezzel nem győzném meg őket, akkor hangsúlyozom szeretünk több természetellenes dolgot is az életünkben, pl napszemüveg, poliészter, stb.

Vannak akik azzal támadnak, hogy undorító dolog, nekik csak annyit mondanék, hogy a mai Magyarországon nem annyira elfogadott dolog ez, hogy minden egyes négyzetméteren legalább egy kézen fogva, ölelkezve, csókolózva sétáló meleg párt lássunk.

A társadalom önmagában generálja a gyűlöletet, sokan nem is láttak még meleget, mégis ellenségesen állnak hozzájuk.

Itt megemlítenék egy érdekességet is (legalábbis szerintem az), sokan állnak hozzá a kérdéshez úgy, hogy "én elfogadom a melegeket, csak ne előttem, csak a négy fal között", stb...ez nem elfogadás, ki kell ábrándítsam ezeket az embereket, ez pusztán megtűrés, a két fogalom között ég és földnyi különbség van.

Ezek mellett szerintem még közre játszik az ún. I és F faktor, Irigység és Furkálódás.

Na de részemről ennyit.

2012. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

utolsó: ha jol értelmezem akkor te saját tapasztalataidból beszélsz. A kérdèst azért tetzem fel, mert szeretnék..hülyén hamgzik de nagyon szeretnék.egy homoszexuális barátot. Hogy miért? Mert szinte mindenki a

környezetembe szidja öket (vallásos iskolába járok, a baj az,hogy nem vagyok az)

2012. nov. 15. 22:36
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Az mit jelent, hogy "vallásos" iskolába jársz?

Nem úgy hívják, hogy egyházi iskola?


Búzi vagy, oszt kész, nincs ezzel nekünk semmi problémánk.

2012. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
làny vagyok és van pasim.:D
2012. nov. 16. 08:12
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
14-es, gartulálok, tanúságát tetted, milyen értelmes is vagy..
2012. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

6-os válaszoló!


(Meg lehet, hogy a 9-es is te voltál."


"pont mint a rómaiak korában....tudjuk, mi hova vezet, már átélte az emberiség párszor, csak a hülyék felejtenek, meg akik nem ismerik a történelmet....na hát ezért!"


Légy szives mondd el, hogy mi történt! Mondod, hogy segg hülye, aki nem ismeri a történelmet: akkor itt megkérdezem, hogy mi történt, mert bár mindig jó voltam történelemből, nem tudom, mire gondolsz (speciel akármire gondolhatsz). Légyszi fejtsd ki, hogy mire gondolsz, mi lett a rómaiakkal, vagy akárkikkel. Azt értem, hogy Róma (mármint az ókori) híres az orgiákról, de MI BAJ lett ebből? És mi az a másik dolog, amire gondolsz? Mikor azt mondod, hogy az emberiség átélte már párszor. Légysziu fejtsd ki.


Én nem az a válaszoló vagyok, aki korábban hozzád szólt, most írok ide először, csak ha nem értem, nem tudok reagálni.

2012. nov. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%

"Ma még b*zerancia, holnap már vérfertőzés...holnapután mészárlással egybekötött orgia...pont mint a rómaiak korában....tudjuk, mi hova vezet, már átélte az emberiség párszor, csak a hülyék felejtenek, meg akik nem ismerik a történelmet....na hát ezért!"



Szerintem még hozd összefüggésbe a melegeket a benzinárak emelkedésével, a csillagok állásával, meg a tejút megsavanyodásával is. :D


Ezt hívják elvakult hülyeségnek.

2012. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
az emberiség még él. és a szerelem làny és fiu és fiu fiu vagy làny làny között is ugyanolyan. A szexuális szokások meg tényleg magán ügy.
2012. nov. 26. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!