Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket mennyire érdekel/bánt/...

Titeket mennyire érdekel/bánt/befolyásol, ha egy szinte tökéletes nőtt láttok a Tv-ben/utcán magatokhoz képest?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 23:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%
Néha-néha meglátok egy különlegesen szép nőt és talán kicsit még rám is tör a kisebbrendűségi érzés. De meglátom, hogy néz rám a párom és királynő vagyok! :D
2012. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szeretem nézni ha természetes szépségről van szó, de ez nem befolyásol.


Néha elhanyagolom magam, néha meg kicsinosítom, de szerintem ez inkább a hormonoktól függ. Megfigyeltem egyes időpontokat, hogy mikor akarok felvenni a szexy ruhát és mikor akarok tréningben kimenni az utcára. Vannak ilyen időszakaim, persze tréning helyett felveszem a farmert, mert az mégiscsak normálisabb, de szóval így megy ez. Abszolút nem tévéfüggő és a környezetem se nagyon tud befolyásolni ebben.

2012. nov. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Na, kövezzetek meg. Irigy vagyok.

Mert én már öreg, nem szép.

Jaj, a mai eszemmel de másképp élnék...:)

Élvezném a fiatalságom, nem törném magam, hogy négyszobás házunk legyen, mert már ebbe is csak ketten lakunk.

Élvezném a bókolást..:) Az én koromban már nagyon könnyű ám a tisztesség..(

Utaznék..világot látnék. Most már anyagilag mehetnék, de már a vonat lépcső is magas..:(

Most éljetek Fiatalok!!!

Hogy ne legyen belőlletek írigy vénasszony.

Na, puszi Nektek !

2012. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nem nyomaszt, mert nincs tökéletes külsejű ember.


Téged se kéne, hogy ez nyomasszon, de az már igen, hogy sűrűbben forgasd a könyveket és a helyesírási szótárt.

Szó végén dupla t nem elírás, hanem súlyos hiba! Az elírásokat, az elgépeléseket az ember mindig szó közben ejti, a szó elejére és végére automatikusan ügyel.

2012. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%
Off, de ezt el kell mesélnem szép nő témáról: Én is nő vagyok, de nyilván észreveszem ha valaki feltünően csinos, azt hiszem minden nő méregeti a többit valamilyen szinten. Szóval egyszer láttam tv-ben egy talkshowt külföldi csatornán, párkapcsolatok volt a téma, és volt bent egy fiatal pár. A nő annyira gyönyörű volt, hogy én még ilyet nem láttam, szóltam is anyukámnak,h nézze meg hihetetlen, elbújhatnak mellette a hollywoodi sztárok meg modellek. A tökéletes szépség megtestesítője volt,egy hibát nem láttam rajta, és a hangja is gyönyörű. Beszélgettek a műsorvezetővel, és az volt a gondja a férfinak,h a nő nem akar lefeküdni vele, de erre nem is ad normális magyarázatot, és bár ő nagyon szereti, ez megmérgezi a kapcsolatukat, szeretné tudni, h miért. Aztán a végén nagy nehezen kimondta a csaj,h azért nem, mert ő valójában nővé operált férfi, és félt, h a párja észreveszi majd és elhagyja. Nagyon durván ledöbbentem, és tényleg azóta se láttam olyan szép lányt. Tanulság: lehet hogy valakit szebbnek láttok, de van olyan problémája, ami nagyobb gondot okoz neki, mint nektek az egyéb testi hibák/túlsúly.
2012. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

majdnem 1 hónapja töltöttem a 25. évemet. de mintha kicseréltek volna. egészen idáig fontos volt mások véleménye, kicsit irigykedtem, ha valaki szebb volt nálam.


mostanra nem érdekel. azt a ruhát veszem fel, amihez kedvem van, nem érdekel, ha valakinek nem tetszik, nem érdekel ki tart szépnek vagy csúnyának. van párom, így szeret, ahogy vagyok, vannak férfiak, akik bókolnak, de már nem örömmel tölt el, hanem idegesít. mert tudom, hogy mind csak azért teszi, h megdughasson.


szóval lexarom ki szebb nálam. neki is biztosan vannak gondjai az életében. senkivel nem cserélnék, akármilyen szép is.

2012. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kinek mi a tökéletes...

Tudom, hogy most mi a tökéletes, de nem érdekel, ha ilyen nőt látok.

Egyrészt, mert szerintem nem szebb, mint én, másrészt én ettől a "szilikon mell, szedett szemöldök, szoli-bőr, ku.rvás ruha" ideáltól olyan távol vagyok, mint Makó Jeruzsálemtől.


Nem hasonlítunk semmiben, úgy értem stílusban, nem egy a világunk, tehát meg se mozgat bennem semmit.


Viszont vannak nagyon szép lányok, középiskolában volt egy lány, akit tényleg gyönyörűnek tartottam.

Ő természetes szépség volt, OK, a haja festve volt, de semmi más.

Kettővel járt fölöttünk, és nekem akkor ő volt az ideál, felnéztem rá, hogy milyen szép, és szégyen-nem szégyen, sokat koppintottan a stílusáról, mondjuk tetszett, a kabátja, hasonlót vettem én is, vagy olyan lazán kötöttem össze a hajam, mint ő...kis tiniknél van ilyen, koppintanak valakiről, én sokat tanultam stílusról, csak azzal, hogy néztem más stílusát.


Ez jó szerintem, ezek a szép lányok inspirálók.


Volt egy másik lány is a városban, ő is gyönyörű volt, a haja volt a legszebb, természetes szőke, hosszú és göndör, de amúgy is egy angyal-arc volt.


Megnéztem, női szemmel, a barátnőimmel is kibeszéltük, hogy milyen szép.

Amúgy is megbeszéltük ezt, mint minden lány, szerintem, hogy ki a szép, és aki szép volt, azt elismertük, hogy szép.

Meg a fiúkat is, persze, de az más.

De sose féltékenykedtünk.


Nekem a természetes lányok a szépek, akik nőiesek alkatra is, meg mindenhogy, nem a mai ideál pl: Voksán Virág, meg Rubint Réka, ők nem érdekelnek, hiába vannak tökéletesnek beállítva.


Nem egy a világunk, és kész.


A szerintem szép lányokat meg megnézem, és konstatálom, hogy "De szépek!"

Ennyi!

2012. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Megjegyezem magamban, hogy milyen szép.. Mindig megfogadom, hogy kidobom otthonról az édességeket és többet fogok sportolni.. Aztán hazamegyek megeszem a kedvenc csokim belenézek a tükörbe és megállapítom, hogy igazából nem vagyok annyira csúnya és egy csoki belefér hetente.. Szóval hosszútávon nem befolyásol, rövid távon igen.. Attól is függ persze milyen szituációban látom az illetőt.. ha épp egy társaságban vagyunk és beszél is mellettem, valamint kiderül, hogy nagyon buta.. Akkor azon általában kissé fel szoktam idegesíteni magam.. Mert tudom, hogy én sosem fogok a gyönyörű nők közé tartozni, de esetleg a belső értékeim lehetnek többek az övénél, a férfiak mégis őt bálványozzák.. Persze ezt is másképp kezelem, amikor én nekem is van párom.. Tehát abszolút helyzet függő a dolog.. Ha egy gyönyörű és okos lányt látok, akkor pedig ha csak nem viselkedik emiatt lenézően, akkor tisztelettel adózok neki..Van egy csoporttársam az egyetemen, hihetetlenül szép és okos lány.. Szeretem a társaságát, kedves, néha kávézunk együtt szünetben.. Ő pl semmilyen negatív érzést nem vált ki belőlem..
2012. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
68%

Tudom, hogy nincs tökéletes.

Fotósokkal dolgozom :D

2012. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Az nem zavar, hogy valaki csinos, akár tökéletes, ami nem létezik, mivel mindenkinek más.

Az már jobban, hogy nem természetes szépség valaki, fel van javítva a kép, számítógépes programmal javítanak rajta és túl van hangsúlyozva a szexualitás.

Szerintem borzalmasan unalmas, hogy egy csomó reklámból ömlik a csöcs, a p*na, mindenféle r*banc nő, akiket, kis túlzással, de képesek már egy TV-vel is szexeltetni, csakhogy az adott márkát vegyék.

2012. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!