Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mit tegyek, hogy ne...

Most mit tegyek, hogy ne undorodjak magamtól?

Figyelt kérdés

Visszahallottam, hogy az egyik "barátnőm" azt mondta egy pasinak, hogy csúnya vagyok, és kegyetlenül rosszul esett. (Ráadásul mindezt egy 3. személytől hallottam vissza.) Nem tartom magam rondának, és sokszor dícsérnek még, sőt (nem akarok nagyképűnek hangzani, de) nem nagyon neveztek még csúnyának. Kérdeztem a csajt, hogy igaz-e, de ő azt mondta, hogy annyit mondott a srácnak, hogy nem vagyok a srác esete (és ezt is állítolag azért mondta, mert a srác exei mind ribancok voltak). A srác egyébként nem tart csúnyának. Állítólag nagyon bejövök neki, járni is akart velem, mégis nagyon nagyon rosszul érzem magam. Ez az egész tegnap történt, ma már úgy kelltem fel, hogy életkedv 0, étvágy 0, és egyszerűen undorodom magamtól. Csak a tegnapi dologra tudok gondolni. Mit tegyek, hogy visszajöjjön az életkedvem?


(P.S. Sajnálom, ha sajnáltatásnak hangzik, tényleg nem akarom, hogy sajnáljanak, egyszerűen csak nagyon fel vagyok zaklatva.)


2012. nov. 4. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

és hány éves vagy ?

13 ?


1 Nem kell törődni az ilyenekkel.

2 Meg kell szokni, hogy farkastörvények vannak. Lehet, neki kéna a srác, és el akarja marni, és a képedbe mg mosolyog. ez az élet ...

2012. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rokonok.
2012. nov. 4. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük aki azt mondta, hogy ronda vagy valószínüleg irigy rád. ;)


Amúgy hány éves vagy?

2012. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Antimod ***** válasza:

Nem mindenki tetszhet mindenkinek. Lehet, hogy komolyan is gondolta. Na és?


Ha már te is úgy látod, hogy nem vagy ronda, az nagy szó, mert hányszor hallottam már szépnek mondott emberektől, hogy ők milyen rondának tartják magukat. Ne akadj ki egy ellenvéleményen, mert legközelebb mások egy egész hetedet forgják elrontani majd valamivel?

A szépség ráadásul egy elég jelentéktelen szeletkéje az életnek, még ha a boldoguláshoz olykor nagyon fontosnak tűnhet is.

2012. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!