Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne vagy csak még...

Jó ötlet lenne vagy csak még távolabb lökném magamtól?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel majdnem 1 évig voltunk együtt,a sajnos szakított velem,abba inkább ne menjünk bele hogy miért.Ő szeret engem ebben biztos vagyok és mindig is szeretett.A szakítás oka a típikus nem éltem ki mgam,bár ez így szó szerint nem hangzott el a szájából,de ez lehet a szakítás oka,ugyan is nem indokolta meg nekem,még annyit sem mondott hogy nem szeretlek.Egyszerűen ennyit mondott hogy nem akarja tovább,amikor elváltunk akkor láttam rajta hogy valójában ő nem ezt szeretné,csak nem tudja mit akar valójában,nem hogy tőlem hanem az élettől.

Én szeretem őt,és ő is szeret engem ezt tudom,vannak dolgok amiért haragszik rám,nem foglalkoztam vele eleget az utóbbi időben,így valószínű azt érezte hogy nem fontos ő nekem.Nagyon hiányzik és úgy érzem ő az akiben megtaláltam a számításaimat minden téren,ő is ezt érzi mert mondta sokszor és éreztem is,egy ismerős mondta aki elmondott nekem dolgokat,hogy én vagyok az ő embere csak mivel nem volt még túl sok kapcsolata így nincs viszonyítási alapja,és nem tudja mit akar,vissza is jönne meg nem is.

A helyzet az hogy én nem bírom nélküle,nagyon hiányzik,és nagyon sokat gondolok rá,rá sem birok nézni más nőkre és nem is érdekelnek,pedig lenne lehetőségem nem egy hogy más nőkkel legyen valami.De egyszerűen nem érdekelnek,mert mindig ő jár a fejemben.

Arra gondoltam hogy elé állok és elmondom neki az igazat hogy nekem ő kell és senki más!Lehet hogy vissza könyrgős lenne a dolog,de nem birok nélküle létezni,eszembe jutnak a régi emlékek és hogy alapjában véve jól megvoltunk és nem egy lapos kapcsolat volt.Szerintetek nagyon vissza könyörgős és kutya pozició lenne ha elé állnék és mind ezt közölném vele hogy nekemő kell és sneki más és hogy kezdjük újra?Vagy várjak még és ha akar valamit akkor mejd felkeres?Igazából el szeretném mondani az érzéseimet neki és az egész véleményemet a kapcsolatunkról amilyen volt,nem tudom hogy jó ötlet e,mert ez elég vissza könyörgés szagú lenne,de ugyanakkor meg azt akarom hogy tudja hogy nekem ő kell.


2012. ápr. 30. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom nemrégiben szakítottatok.

Szerintem egy kicsit várj még, hogy ő is átlássa a dolgokat. Érezze meg a hiányodat, mert sokszor csak értékelünk valamit/valakit, ha nincs már velünk.

Aztán persze nyugodtan közeledj felé. Mondd el neki, hogy mit gondolsz. Az a legrosszabb, amikor a másik nem tudja az érzéseidet, hogy téged hogy érint a szakítás. Szóval egy kis pihi, utána tálalj. :)

2012. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!