Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne ez...

Szerintetek jó ötlet lenne ez az ajándék?

Figyelt kérdés

Sajnos nemrég halt meg a macskánk öreg volt szegény, az egész család szerette, de leginkább a nővérem cicája volt.

Azóta elég szomorú a nővérem.


Nemsokára lesz a nővérem születésnapja és arra gondoltam, hogy ajándékba egy kölyök macskát adok.

Csak nem tudom, hogy örülne-e neki, mert azt a macskát nagyon szerette és sokszor mondta, hogy őt nem lehet pótolni.


14/F


2012. ápr. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos örülne neki :)
2012. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kölyök macska látványa biztos megmosolyogtatná. Eleinte persze furcsa lenne neki, hisz szerette az előzőt. Szóval időkérdése de megszeretné az új jövevényt is.
2012. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy te mennyire rendes vagy:)

Ugyanezt kaptam a báttyámtól 2 éve és nagyon örültem neki, pedig kis házi cica volt:)

És lehet azt mondja, hogy nem pótolja semmilyen cica, de másként fogja, de nagyoon nagyon fogja szeretni, tapasztalat;)

Szivesen segítek,milyen cicut akarsz neki adni?

2012. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A cicu már megvan, az egyik lányosztálytársamnál. :)
2012. ápr. 20. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!