Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen gonosz?...

Hogy lehetek ilyen gonosz? Rendesen megijedtem magamtól!

Figyelt kérdés

Nagyapám tegnap este szívinfarktussal kórházba került. Ma reggel én és a férjem vittük be hozzá a holmiját, amit anyukám és a nagyim összepakoltak.

Tudni kell, hogy édesanyám és én is sok mindent le kellett nyelnünk tőle. Anyukámnak szíjnyomok vannak a hátán, én is kaptam pár pofont és megalázást.

Komolyan azt hittem hogy a törékenység, a betegség némi alázatot hoz maga után.

Ehelyett mást sem csinált mint alázott és szidott engem. A férjem rángatott ki a kórteremből, de nem a nagyapám miatt.

Úgy éreztem, meg akarom ölni!


2011. dec. 4. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja... de nyugi, meghal magától!
2011. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd a "jóisten" elvégzi a piszkos munkát, te csak nyugodj meg.

Amúgy meg tudlak érteni. Akármennyire nem illik ilyet gondolni, nekem is van néhány rokonom, ismerősöm, akik után nem fogok könnyeket hullatni.

2011. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ELSŐ XD
2011. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az egyik részem most is kárörvend. Le volt sápadva, be volt drótozva...

Mintha most én lennék erős, ő pedig gyenge.

Egyszerűen nem bírom őt szeretni. Még tisztelni se...

2011. dec. 4. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég meghalt egy bácsi, akitől a hideg is kirázott.

Mikor meghallottam, hogy meghalt, majdnem, hogy megörültem neki! :) Aztán persze magamba szálltam és azóta is szégyellem magam emiatt.


Szerintem idővel ülepedni fog benned ez az érzés. Talán a halála után máshogy fogsz vélekedni.

2011. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem teljesen,hogy a kórházban,betegen is téged szidott?

Figyelj,ha tényleg nem egy szeretnivaló ember,akkor ne hibáztasd magad. Ő volt gonosz hozzátok,nem is várhat tőletek szeretetet.gondoskodást.

Nem te vagy a gonosz!

2011. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Elozmenyek, miert eltek kozos haztartasban, miert nem koltoztetek kulon?
2011. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Ő a gonosz, neked csak véges a tűrőképességed, mint minden embernek.
2011. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a gonosz, hanem a nagyapád az. A kor nem érdem, hanem állapot - attól, hogy az ember elér egy bizonyos életkort, nem feltétlenül lesz bölcsebb, sem jobb. Éppen úgy, aki életében aljas, önző és gonosz volt az holtában sem lesz szentté, csak mert meghalt.


A jelek szerint a nagyapád egy zsarnok agresszor volt fiatalon is, az is maradt vénen is. A haragod jogos, az önvád nem. És nyugodj csak meg: senki sem él örökké, Isten pedig igazgságos.

2011. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy besokalltál.
2011. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!