Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magam ebben a...

Nem érzem jól magam ebben a társadalomban, ti?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 14:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
mise
2012. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
En se.Te miert nem?bar sejtesem van.:)
2012. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerintem azért, mert nagyon kevés embernek van normális párkapcsolata manapság, és egy csomóan frusztráltak.
2012. nov. 1. 14:37
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Elég sok negatív dolog történik mostanában,ami miatt egyre kevésbé lehetünk büszkék a magyarságunkra.Vezetőink alapján ítélik meg a társadalom tagjait,ami miatt sok honfitársunk külföldön is munkanélkülivé válik.
2012. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Én jól, köszönöm kérdésed.
2012. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Pietrosol ***** válasza:
51%

Szia!


Nekem nincs gondom a társadalommal!


Mi a baj?

2012. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Én se nagyon, de ezt az utóbbi 20-25 év hozta magával. Szerintem nem csak Magyarországon. Az emberek felszínesek, frusztráltak, önzők, közönyösek, nem tartanak eléggé össze.
2012. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Az emberek gonoszak és csak a saját hasznukat nézik :(
2012. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Bőle Sándor válasza:
37%
Minden erre a kérdésre küldött válasznak tartalmazni kellene a MIÉRTet. Akkor hamar kiderülne az is hogy miért igen, vagy miért nem! Alapvető igazságokat nem szabadna sohasem szem elől téveszteni.Megélni csak hasznos munkából lehet úgy, hogy utána elégedett légy.Aki MÁS által végzett munka hasznát élvezi, előbb utóbb ráfizet.Különösen erkölcstelen úgy élni ma jobban, hogy az árát olyan kölcsönökkel biztosítjuk, aminek a visszafizetése a gyerekeinknek, vagy unokáinknak lesz majd a dolguk.Ez több mint bűn! Ez aljasság!Ma azért élünk ilyen nyomorékul, mert a megtermelt értékeink igen nagy részét elviszik a korábbi jólétet biztosító kölcsönök KAMATAI!Nem szabad úgy félre magyarázni ezt, hogy azért élek rosszul, mert dolgozok.Lám, aki nem dolgozik, néha sokkal jobban él!Ez HAMIS következtetés!MEG KELL SZABADÚLNI AZ ADÓSSÁGOKTÓL !!!
2012. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bőle Sándor válasza:
39%
Minden erre a kérdésre küldött válasznak tartalmazni kellene a MIÉRTet. Akkor hamar kiderülne az is hogy miért igen, vagy miért nem! Alapvető igazságokat nem szabadna sohasem szem elől téveszteni.Megélni csak hasznos munkából lehet úgy, hogy utána elégedett légy.Aki MÁS által végzett munka hasznát élvezi, előbb utóbb ráfizet.Különösen erkölcstelen úgy élni ma jobban, hogy az árát olyan kölcsönökkel biztosítjuk, aminek a visszafizetése a gyerekeinknek, vagy unokáinknak lesz majd a dolguk.Ez több mint bűn! Ez aljasság!Ma azért élünk ilyen nyomorékul, mert a megtermelt értékeink igen nagy részét elviszik a korábbi jólétet biztosító kölcsönök KAMATAI!Nem szabad úgy félre magyarázni ezt, hogy azért élek rosszul, mert dolgozok.Lám, aki nem dolgozik, néha sokkal jobban él!Ez HAMIS következtetés!MEG KELL SZABADÚLNI AZ ADÓSSÁGOKTÓL !!!EZ BIZONY RENGETEG LEMONDÁSSAL ÉS NADRÁGSZÍJ HÚZÁSSAL JÁR MA, A JOBB HOLNAP ÉRDEKÉBEN !A tüntetések és asztalcsapkodások NEM TERMELŐ MUNKÁK.(egy 86 éves sokat tapasztalt öreg ember tanácsai)
2012. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!