Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, vagy...

Csak én érzem úgy, vagy mostanában jobb eltitkolni ha valakinek jobban megy?

Figyelt kérdés

Mert ha megtudják a rokonok, barátok akkor jönnek hogy segítsünk nekik, úgyis megtehetjük.


Meg nagyon megszólják, ha mondjuk valaki elmehet nyaralni, lehet takarítónője stb.


2012. okt. 17. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami van benne, nekem is van egy ilyen ismerősöm. Hetente kap fizetést arra a napokra amikor dolgozik. Egy héten 1-2 napot biztos, hogy kihagy, aztán sír hogy másnak mennyi mindenre telik.
2012. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsizsik666 ***** válasza:

"Mert ha megtudják a rokonok, barátok akkor jönnek hogy segítsünk nekik, úgyis megtehetjük. "-én úgy vagyok vele, hogy segítek, amíg azt nem érzem, hogy szemtelenül kihasználnának. Bár ilyenre is volt példa, hogy ezt akarták, közöltem, hogy most éppen spórolunk mi is, erre meg arra, stb.

Aki normális keretek közt, meg normális dolgokra kér, annak segítek. Aki meg le akar húzni, azzal nem foglalkozunk, megmondjuk, kell másra a pénz, vagy most nem megy olyan jól (mégcsak nem is hazugság, mert ugye, ha annyi pénz lenne mint a szemét, akkor adnék az illetőnek értelmetlen dolgokra is).

Nem kell reklámozni.

2012. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!