Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakításkor mi a jobb? Megcsal...

Szakításkor mi a jobb? Megcsalás vagy a kiszeretés?

Figyelt kérdés

Ha szakítani szeretnél vkivel, akkor melyiket jobb mondani, hogy megcsaltad, vagy már nem szereted, melyik az, amivel neki egyszerűbb lesz szerintetek?

persze teljesen elméletben kérdezem, hogy ti hogyan élnétek meg, melyiknek "örülnétek" inkább?


2012. szept. 20. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legjobb az őszinteség. Ha egy kapcsolat nem működik, akkor is, legalább a közös múlt miatt mindkét fél megérdemel annyit, hogy tisztázzák a dolgokat és szépen váljanak el. A megcsalás a gyáva, gerinctelen embereknek való.
2012. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az igazságnak örülnék, abból lehet tanulságokat levonni.
2012. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy nem szeretem. Azért ne legyünk már ennyire gerinctelenek. Lezárom a kapcsolatomat, utána jöhet egy új. (ha jön) :)
2012. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság.
2012. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán annyi, hogy elég volt, köszönöm, nem megy tovább. Nem kell még egy királydrámát is csatolni mellé.
2012. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalásnál ezerszer jobb őszintén megmondani, hogy ez nem megy, viszlát.
2012. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazságnak. Ha meg nem tudom, akkor inkább a kiszeretésnek... mert ha vki már mást szeret, akkor legyen benne annyi, hogy megmondja, mielőtt összejön a másikkal.
2012. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mond el amit érzel öszintén.
2012. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 évané ***** válasza:
88%

Megcsalással emberileg teljesen összetöröd, amiből talán évtizedek alatt sem tud majd kilábalni. Ez egy olyan seb, ami örökre széttépi az ember szívét, a méltóságát, önbecsülését, és minden együtt töltött időt veled bánni fog és egy szép emléke se lesz rólad. Megcsalás egy gerinctelen, sunyi, aljas dolog, amit még a legrosszabb ellenségünk sem érdemel meg. Én tudom, és még annak sem kívántam azt a fájdalmat, amit átéltem emiatt.

Minden ember megérdemli azt a tiszteletet, hogy szakítanak vele, nem pedig megcsalják. Komolyan mondom, inkább hívjon fel telefonon 2 perccel a megcsalás előtt és szakítson úgy, mint hogy úgy csaljon meg, hogy egy pár vagyunk még!

És még valami... Előbb utóbb az élet visszaadja azokat a fájdalmakat nekünk, amiket mi okoztunk másoknak. Ha a megcsalást választod ne aggódj, egyszer valamilyen úton-módon visszakapod. Ennek tükrében dönts. És nézz tükörbe, hogy van-e gerinced.

2012. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem a "kiszeretés" talán kevésbé bántó... illetve nem annyira megalázó... nem tudom.
2012. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!