Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy közösségben ahonnan már...

Egy közösségben ahonnan már teljesen kiközösítettek, valahogy el lehetne érni hogy hagyják abba és törődjenek velem is?

Figyelt kérdés
Vagy reménytelen vele próbálkozni? Egy középiskolai évfolyamban, ahonnan már 2 éve ki vagyok közösítve, a kezdetektől fogva.
2012. okt. 22. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy kiközösítve?
2012. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már az elején kellett volna beilleszkednek..minél többet vársz hogy majd valaki..annál rosszabb lesz a helyzet.Ne tőlük várd hogy alkalmazkodjanak hozzád.inkább te alkalmazkodj hozzájuk
2012. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De két év után van esélyem még valakivel összehaverkodni? Egyébként beilleszkedtem volna csak nem hagytak.
2012. okt. 22. 10:00
 4/13 anonim ***** válasza:
hát..mennyire vészes a helyzet?egyáltalán nem szólnak hozzád?
2012. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor ismét megkérdezem. Miért közösítettek ki? Nem mindegy, hogy csináltál valami olyat, vagy úgy viselkedsz, vagy csak egyszerűen a kinézeted vagy beállítottságod miatt. Könnyebben tudnánk segíteni, ha tudnánk az okát, de a kérdésed elég általános így!
2012. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Maguktól csak akkor ha nagyon muszáj, vagy ha tornaórán belém köthetnek, azt élvezettel teszik.
2012. okt. 22. 10:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet kinézet miatt is, meg nem szoktam sokat beszélni, de próbáltam ismerkedni, haverkodni, élőben és facebookon is, de nem ment, egyáltalán nem akarnak velem beszélgetni. Mindig interjú jellegű a beszélgetés, én kérdezgetek ők válaszolnak, ha egyáltalán szóbaállnak velem.
2012. okt. 22. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
A miértet még mindig nem tudjuk. Azért az nem jellemző egy közösségre sem, hogy a csendesebbeket kiközösítenék. Nem csak arról van szó, hogy nem érdekled őket? Lehet, hogy unalmas vagy, és nem kíváncsi rád senki. Az nem kiközösítés, csak nem keresik a társaságod. Ha válaszolnak a kérdéseidre akkor nem vagy kiközösítve!!
2012. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkoz velük.keress más barátokat..
2012. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kérdésekre válaszolnak, de nem kíváncsi rám senki, nem törődik velem senki. Sokan nem is köszönnek nekem.
2012. okt. 22. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!