Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy közösségben mindenki...

Ha egy közösségben mindenki köszön egymásnak, csak nekem nem köszön senki az mit jelent?

Figyelt kérdés
Kb. 10 ember egy iskolai osztályból (nem annyian vagyunk csak ők csinálják főleg ezt) kb. annyian vagyunk fiúk az osztályban, mindegyik reggel köszön egymásnak egyesével, külön-külön, csak engem hagynak mindig ki, senki nem köszön nekem. És nem csak ez de nem esik jól hogy nem tudok haverokat szerezni mert teljesen levegőnek néznek.
2012. febr. 15. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Szólj az osztályfőnöködnek.Aztán őneki jogában áll összetrombitálni az osztályt és papolni erről egyet akár egy saját órájának terhére(nekem pl.annó az ének-zene tanárom volt az ofőm,és ha volt valami,beáldozta az énekórát,és máskor,amikor az anyaggal kellett haladni vagy épp jegyre volt szükség,akkor osztályfőnöki órán írtunk énekből vagy feleltünk,vagy arra is volt példa,hogy beáldozta azt és azon az órán vettünk új anyagot,ami ugye lehetett zenetörténet meg éneklés,szolfézs meg furulyagyakorlás.


Szerintem szenteljetek ennek ha nem is egy egész órát,de egy fél vagy egy negyed tanórát mindenképp megér a dolog, a lényeg,hogy ez nyilvánosan,az egész osztály előtt egyszer és mindenkorra megnyugtatóan,számodra pozitív módon rendeződjön.

2012. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%

Nem lehet rákényszeríteni senkire, hogy kinek köszönjön, és kinek ne, legfeljebb a tanárnak, idősebbeknek muszáj.

Ha ebből cirkuszt csinálnál, nemcsak levegőnek fognak nézni, hanem egyenesen utálni is, és lehet, hogy fognak köszönni, de köszönet az nem lesz benne.

Ők egy csapatféle, amin te kívül vagy, és kész. Ők nem köszönnek, te se köszönsz és kész. Keresel máshol barátokat.

Kérdés az is, hogy te milyen ember vagy, ezt sem ártana végig gondolnod.

2012. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig levegőnek voltam nézve mindenhol,de már megszoktam.Keress más barátokat,valószínű,ők nem a te társaságod.Nekem így teltek a gimis éveim,mégis jól éreztem magam:)
2012. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!