Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha rosszul érzem magam egy...

Ha rosszul érzem magam egy munkahelyi közösségben, mi a helyes; menni vagy maradni? (Csak a társaság szempontjából. )

Figyelt kérdés

A maradás melletti érv:

Nem szabad menekülni, a problémákkal szembe kell nézni és megoldani őket, és ha itt nem állom meg a helyem, a következő mh-en is ugyanezeket a nehézségeket fogom megkapni az élettől, amíg meg nem oldom. Különben sem szabad kritikusnak lenni az emberekkel, megítélni őket, hanem el kell őket fogadni, és "gyakorolni" rajtuk az elfogadást, toleranciát, megbocsátást stb. Könnyű környezetben nem fejlődik az ember, ezért örülni kell a nehézségeknek, egyfajta iskolaként, próbatételként felfogni.


A váltás melletti érv:

Nem vagyok mazochista, igenis jól kell, hogy érezzem magam az életben, ez nem bűn, és jobbat kell keresni, hiszen nem élhetem az életem egy jelentős részét rossza hangulatban, olyan emberek között, akik finoman szólva nem az én társaságom.


Melyik érv az ütősebb (igazabb)?


2012. jan. 24. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:
rossza = rossz :)
2012. jan. 24. 21:39
 2/4 anonim válasza:
hát a munkahelyi közösség sokat számít megfontolandó de ezt sokaig nem fogod birni én a helyedbe váltanék a következő 1 évben meg a munkateljesitményed és munkamorálodat is lerontja a a rossz közérzet !
2012. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek.Nem vagy megváltó és mindent nem tudsz megoldani.Én dolgoztam olyan helyen egy gyárba ahol olyan volt a csapat mintha úgy lennének direkt összeválogatva ,hogy mindegyik köcsög alig egy normális kb ötvenből egy és azok sem melletted doliznak.Mai világba ez nem ciki.
2012. febr. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. febr. 6. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!