Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet azalatt érteni, ha...

Mit lehet azalatt érteni, ha egy lányra azt mondják, hogy "helyes"?

Figyelt kérdés
Fiúnál egyértelműen arra gondolnék, hogy jól néz ki, viszont lányként aggasztó, hogy netán van benne egy olyan, kicsengés hogy "szépnek nem mondanám, de azért szimpatikus". Ti hogy látjátok?
2012. jan. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyes= kedves, aranyos, szimpatikus, jó esetben vicces, nem unalmas. Szerintem nincs negatív kicsengése.
2012. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kedves, aranyos, jóindulatú. Viszont ha egy pasi mondja ezt, akkor azt érezném, hogy nem jövök be neki, mint nő.
2012. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a helyes lányra alkalmazva azt jelenti, hogy kedves, értelmes, de nem nőies.

Legalábbis nőként nem jön be annak a fiúnak, aki ezt mondja rá.

2012. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy férfi nem használja ezt a szót lányra. F
2012. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy nő mondta rád, akkor is a lényegét tekintve szerintem ugyanaz, tehát nőként nem tart vetélytársának.

De amúgy jól el lehet lenni veled.

2012. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. jan. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!