Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól érzem hogy kiközösítettek?

Jól érzem hogy kiközösítettek?

Figyelt kérdés
Sokszor mondok hülyeségeket órákon, hülyén nevetek, hülye kérdéseket teszek,hülye beszólásaim vannak.Kezdem úgy érezni hogy sehova sem tudok beileszkedni az osztályban
2011. nov. 1. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat!

De nincs veszve minden! Ha már eljutottál odáig, hogy mindezt te is tudod, akkor már csak önuralom és sokás kérdése, hogy ezen változtass. Fogd vissza magad, beszélj kevesebbet, nevess másként. Ha változnak a szokásaid, változni fog rólad a közösség véleménye is.

2011. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg van egy lány az osztályban akinek külsőleg bejövök(több mint valószínű).És elég sokszor kezdeményezett velem beszélgetést én meg vagy flegmán beszéltem vele vagy valami hülyeséget mondtam,
2011. nov. 1. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy így van, miért csinálod?

Mindegy, sosem késő változtatni.

2011. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy a kiközösitéskor te vagy a hibás ? Miért magadban keresed a hibát ? Az a közösség, amelyik kiközöisitő módszert alkalmaz, a leg aljasabb zsarolási módszert alkalmazza. Ne add fel, ne hagyd el magad :) :) :)
2014. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!