Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenki megszól a súlyom...

Mindenki megszól a súlyom miatt, miért nem értik meg, hogy nem érzem magam így jól?

Figyelt kérdés
Az ismerősök egyik fele folyton beszólogat, hogy miért nem hízok egy kicsit, csöpp tekintettel sem arra hogy ez nekem mennyire eshet rosszul.(mintha azt mondanák valakinek milyen dagadt disznó vagy)! A másik fele pedig azért hogy miért akarok hízni jó vagyok így is. De én nem érzem magam jól így a bőrömben, ezt nem tudják meg érteni az emberek?
2011. szept. 29. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnek másokat piszkálni a problémái miatt, mert addig se kell a sajátjukkal foglalkozni.
2011. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyd...az emberek egy része műveletlen p*raszt...sokan nem is tudnak hízni,mert vagy genetikailag soványak,vagy kb 10000féle betegség tünete lehet,de mindegy...de már azonnal mindenki anorexiára gondol mert kb ezt az egyet ismerik...
2011. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kövér vayg, ha sovány, mindig fognak piszkálni. Ha tükéletes vagy, akkor azért.
2011. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ha valaki azt mondja,hogy hízz az a baj,ha azt mondják jó vagy így,akkor az a baj..konkrétan akkor melyik is zavar igazán??
2011. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

ha úgy nézel ki mint egy anorexiás, és egész nap csak azért éhezel, h vékony maradj, akkor jogos a csesztetés.

ha viszont naponta felfalod a hűtőt, és így sem hízol, akkor irigyek rád, h ilyen szerencsés alkat vagy.


szóval ha előbbi, akkor gondolkodj el, ha utóbbi, akkor tojd le a fejüket.

2011. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi megmondod, hány kg, hány cm vagy? Köszi előre is.
2011. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
híznod kéne? ergo sovány vagy? mennyafrancba, útállak...én épp fogyni akarok...komolyan...mennya..
2011. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves ma 20:36. Mindegyik zavar, de legjobban a jaj, juj de sovány vagy és ezt még poénokkal is megfűszerezik esetleg (látom híztál 2 dkg-t) Mert nem fogják fel, hogy esetleg ez ugyan olyan rossz lehet valakinek mint a de dagadt vagy kijelentés, erre azért figyelnek... A másik része annyira nem zavar, ha azt mondják így is jó vagyok, de az igen ha nem képesek elfogadni, hogy nekem viszont nem tetszik így. 170 cm vagyok és 52 kiló
2011. szept. 29. 21:36
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 20:42

Már így is dobtam magamra 3 kilót a 49ről 52re:) De ha gondolod egy ötöst még elfogadok! :D

2011. szept. 29. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad így akkor ezt mondd is meg nekik, ha nem akkor tegyél ellene.

Ha hízni akarsz akkor kezdj el sportolni, és igyál ilyen testtömeg növelő turmixokat. Világ életemben vékony voltam, meg is kaptam, hogy anorexiás vagyok, de mindig visszavágtam, hogy annyit eszek amennyi jól esik, és mégsem hízok. Vágj vissza te is, nehogy már te érezd magad rosszul mert ők a kövérek (általában mindig azok mondták).

2011. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!