Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenki megszól a súlyom...

Mindenki megszól a súlyom miatt, miért nem értik meg, hogy nem érzem magam így jól?

Figyelt kérdés
Az ismerősök egyik fele folyton beszólogat, hogy miért nem hízok egy kicsit, csöpp tekintettel sem arra hogy ez nekem mennyire eshet rosszul.(mintha azt mondanák valakinek milyen dagadt disznó vagy)! A másik fele pedig azért hogy miért akarok hízni jó vagyok így is. De én nem érzem magam jól így a bőrömben, ezt nem tudják meg érteni az emberek?
2011. szept. 29. 20:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan rohadt könnyű meghízni, és nem említettem hogy nem sportolok.
2011. szept. 29. 23:43
 12/12 anonim ***** válasza:
nme akarj meghízni, ha ilyen az alkatod menj el modellnek, k*rvasok pénz, hírnév, 20 éves korod után már dolgoznod se kell anyit szedsz össze, mázlista, és még mindig azt mondom hogy mennya... XD
2011. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!