Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha 13 éves...

Mit szólnátok ha 13 éves lányotok egy 16 éves fiúval járna?

Figyelt kérdés
semmi ilyesmi nincs,kíváncsi vagyok a válaszokra!
2012. okt. 20. 19:00
 1/5 anonim válasza:
49%
hát.....sajnos ez a ma normális. Én tuti rá raknám a vas bugyit.
2012. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27 vagyok. Szerintem egy 13 éves lánynak még nem kell járnia senkivel. Neki még nem való a komoly párkapcsolat. Igaz volt osztálytársam 13 évesen már fogamzásgátlót szedett,de orvosi javaslatra hogy a ciklusa rendeződjön. Nekem már ez is fura volt. Szerintem 14-15évesen elegendő elkezdeni a párkapcsolatokat.
2012. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendesen nevelem a lányom,normális az értékrendje nem kezd el komolyan pasizgatni 13-14 évesen pláne nem nála évekkel idősebbel,még 15 évesen is bőven elég ha annyira komoly hogy ölelgetik egymást,csókolóznak,elmennek együtt moziba,együtt tanulnak sétálnak és kb ennyi.13 évesen maradjon a barbiknál
2012. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen messzire mennek... ha a fiú normális, akkor nem használja ki, csak fogja a kezét. Egyáltalán nem a kor számít. Egy fiatalabbal is simán megszívhatja, ha hülye a gyerek.
2012. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is így gondolom,azért kérdeztem mert manapság elég sok az ilyen.
2012. okt. 21. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!