Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha a 14...

Ti mit szólnátok, ha a 14 éves lányotok egy 18 éves fiúval járna?

Figyelt kérdés
A fiúról csak annyit, hogy egy átlagos fiú, nem cigizik, néha-néha iszik (nem sokat), kicsit visszahúzódó, mindenki csak dicséri.
2012. okt. 8. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Én is így voltam 14 évesen, nem volt baj, mert amikor 2 hónap után folyamatosan csak azt hajtogatta, hogy de jó lesz majd szexelni (szűz voltam, és még utána is jó darabig) szakítottam vele.


Na mármost, ha a lányod okos, és nem egy igazi csélcsap tini, akkor nem lesz baj, meghozza az okos döntést. A baj ott kezdődik, hogyha annyira szerelmes, hogy nem lát tőle rendesen.

2012. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Mit szólnék? Valószínűleg semmit. Megkérdezném, hogy hogyan gondolja a fogamzásgátlást, ha kérné elkísérném nőgyógyászhoz, kiváltanám a gyógyszerét, ha azt kérné. Támogatnám amiben tudnám, stb.
2012. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
nem negedném. akármilyen a fiu nem egy 14 éveshez való.
2012. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Egy 14 és egy 18 éves általában mást akar egy ilyen járástól, kapcsolattól. Ez gond lehet.

Nem ismerem a lányodat, de lehet, hogy jó döntéseket tud hozni, mint az első hozzászóló.


(Érdekes, nemrég újraolvastam Szabó Magda Születésnap című könyvét, ott valahogy olyan helyénvalónak tűnt, amikor a 14 éves lány végül találkozik azzal a 18 éves fiúval, akit mindig is keresett. Nekem egyértelmű volt, hogy utána keresni fogják egymás társaságát, talán még járni is fognak.)

2012. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
természetes, adnék gumira nekik pénzt
2012. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Én azt nem értem, hogy ha egy embert jellemeznek, akkor miért releváns információ az, hogy dohányzik-e, vagy nem?:D Mert az ivás még oké, annak van tudatmódosító hatása, akár hosszabb távon is. De a "dohányzó ember" miért egyenlő azzal, hogy "rossz ember"??:D Fordítva is, miért lesz attól valaki jó ember, hogy nem dohányzik? Semmi összefüggés nincsen a kettő között. Na mindegy, csak nem először szúr ez szemet nekem.


Kérdező, ha épeszű a srác, akkor miért ne? Vélhetően nem vele fogsz megöregedni, és első barátod legalább nem egy idióta kisfiú lesz, hanem legalább egy picit érettebb srác. Na más kérdés, hogy bár a srác felnőtt, neked én szülőként nem adnék felnőttnek jár szabadságot a találkozások, programok terén. 14 évesen még a szülőd tartozik érted felelősséggel, szóval a srácnak is alkalmazkodnia kellene a szabályokhoz.

2012. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

"miért releváns információ az, hogy dohányzik-e, vagy nem?:D Mert az ivás még oké, annak van tudatmódosító hatása, akár hosszabb távon is. De a "dohányzó ember" miért egyenlő azzal, hogy "rossz ember"??:D Fordítva is, miért lesz attól valaki jó ember, hogy nem dohányzik? Semmi összefüggés nincsen a kettő között. Na mindegy, csak nem először szúr ez szemet nekem."


Ez nekem is szemet szúrt már. Most mondjuk látok némi rációt, hiszen egy szülő indította a témát és neki kifejezetten pozitív lehet, ha nem áll fenn az a veszély, hogy a fiú rászoktatja a lányát a cigarettára. Persze ha dohányzik, sem biztos hogy megteszi, de akkor mégiscsak nagyobb az esély.

2012. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy 14 éves kislányhoz,nem való egy 18 éves fiú aki azért már többet akar egy kapcsolattól.Viszont ha a lányom megbízható és érett akkor semmi akadálya a kapcsolatnak,HA a fiú is megbízható legalább 3 évet képes várnia szexszel,csóknál tovább nem mennek, a lányom tanul rendesen,sportol van hobbija,nincs együttalvás,egymáshoz felrohangálás.Elég ritka hogy az ilyen kapcsolat sokáig tartana.
2012. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A lányra jó hatással van a fiú. Jó jegyeket hoz haza, hobbija is van, normális, van esze. Nem cigizik, nem iszik.
2012. okt. 9. 13:57
 10/14 anonim ***** válasza:
látom lepontoztak a kis taknyosok,nem tetszett nekik a válaszom
2012. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!