Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha a 14...

Ti mit szólnátok, ha a 14 éves lányotok egy 18 éves fiúval járna?

Figyelt kérdés
A fiúról csak annyit, hogy egy átlagos fiú, nem cigizik, néha-néha iszik (nem sokat), kicsit visszahúzódó, mindenki csak dicséri.
2012. okt. 8. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Ó, engem is, mert azt merészeltem mondani, hogy kellenének szabályok:D Na mindegy, akkor hajrá kedves 14 éves lány, majd küldd el az önéletrajzodat a "tini mamik" című fantasztikus MTV sorozatnak, szerintem kapkodni fognak utánad:D
2012. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3. azt írta hogy nem engedné.. de a lány úgy is megtalálná rá a módot, hogy együtt tudjanak lenne.. tudom én is tinédzser vagyok..
2012. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki..bár nem vagyok szülő,16 éves vagyok és én ugy gondolom,hogy egy 14 évesnek másból áll egy kapcsolat mint egy 18 évesnek..annak a fiúnak igen is vannak igényei és nem hiszem h 2 évig várna(bár vannak kivételek)
2012. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok (L),de úgy gondolom nem lenne érdemes belemenni egy ilyen kapcsolatba,mert tényleg vannak olyan kivételek akik képesek várni több évet is, ha igazán szerelmes,de sajnos manapság ezek a személyek nagyon ritkák.

Én nem próbálnék meg egy ilyen kapcsolatot.

Csak egy esetet elmondok ami a barátnőmmel történt a nyáron. Ő most lett 14 éves és a nyáron egy 17 évessel kezdett ismerkedni. Mondtam neki (nem csak én), hogy nem kéne (a csávókát amúgy is tudtam milyen társaságba jár,mert az uncsi bátyóm haverja), de csak azt hajtogatta ő nem olyan. A végén kiderült így az anyja főnőkén keresztül,akinek a fiai ismerték ezt az illetőt,hogy csak meg akarja khm.. szval erről ennyit!!

2012. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!