Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmondjam neki? Vagy feleslege?

Elmondjam neki? Vagy feleslege?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek ma van a születésnapja.Készültem neki egy kis meglepivel...elhívtam vala hova és meglepem a kedvenc csokijával + a kedvenc újságával (nem ez az ajándéka azt jövő héten veszem meg). Most hívtam hogy akkor mikor menjünk erre mondja,hogy meglepte 2 b nője és most velük van de attól talizunk. Persze úgy viselkedett ahogy szokott benyögött valami bántó mondatott,hogy a barát női röhögjenek....Én kivágtam magam hogy eléggé rosszul vagyok menjen nyugodtan velük...Szerintetek elmondjam neki,hogy rosszul esett? Tudom,hogy nem tudta,hogy meg akarom lepni...De azt már többször is mondtam neki hogy annyira rossz mikor többen vagyunk és viccből bántogat...

2012. okt. 20. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell választania a szülinapján? Menj te is velük, és ünnepeljetek együtt!
2012. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Náluk vannak... nem ismerem egyik b nőjét sem és tényleg beteg vagyok...
2012. okt. 20. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szülinap a történet lényegtelen része.


Milyen barátság az, ahol a te károdra viccelődik?

2012. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor ilyen ha többen vagyunk... ha ketten vagyunk én is viccelődöm vele és ő is de ha többen vagyunk bántó dolgokat mond...
2012. okt. 20. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, erről beszélek. A barátság fogalmába nálam nem fér bele, hogy mások előtt megalázzon valaki.
2012. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem barátnő. Az igazi, jó barátnő nem bánt téged direkt, amikor más is ott van.

Mondd meg neki, hogy ez rosszul esik, ha nem hatásos csináld azt amit ő. De a helyedbe keresnék egy másik barátnőt.

2012. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!