Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normálisak, azért ölik őket,...

Normálisak, azért ölik őket, mert más a bőrszínük?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,hogy hogy láteznek még ilyen emberek a földön,hogy lelki ismeret furdalás nélkül ölik a romákat csak azért,mert az ő bőrszínük barna és nem fehér!Az összes ilyen gyilkos köcs..öt kiállitanám egy szikla szélére és lőném őket fejbe,hogy gyereket is képesek lelőni és senki nem tudja az ilyeneket elkapni!Szőrnyűű :(:(
2009. aug. 7. 18:36
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igaza. Korábban én is hasonlót írtam, de nem érti meg ez a kis sz*r 8 éves. Mondjuk nem is csodálom, nincs neki mivel megérteni.
2009. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Választékos szóhasználatod és kifinomult stílusod elárulja rólad, milyen ember vagy. Érthető, miért tudsz jobban azonosulni egy sokkal primitívebb fajjal a sajátod helyett. Én a helyedben inkább meghúznám magam és nem égetném az arcomat ennyi ember előtt, akik megpróbáltak neked értelmesen válaszolni először. Persze az értelmes választ nem biztos, hogy megérted, így nem is tudom, miért koptatom a billentyűzetet. De egy jótanács: te ne koptasd a tiédet, mert szánalmasan nevetséges vagy.Inkább menj a cigány barátaidhoz és beszélgess velük, ha az ő szintjükön vagy. Mellesleg: Madarat tolláról, embert barátjáról.

2009. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Azis lehet h valami félvér kis fattyú vagy, csak nem tudsz róla :)
2009. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fattyú.Tisztába vagy a szónak a jelentésével te akárki?!?Azt ha van is bennem cigány vér akkor nagyon kevés de én nem szégyenlem.Cigány barátaimmal beszélgessek?Hmmm...hát van egy pár és beszélgetek is velük,mert NÉMELYIKÜK normálisabb mint egy paraszt(fehér)ember!Na legyetek boldogok az életben és kívánom,hogy egyszer találjon meg egy olyan kan cigány aki legalább 3ajtós szekrényhez hasonlítható és b@sszon seggbe mindnyájatokat amiért ilyen rasszista bu.ik vagytok!Na csókolom!:)
2009. aug. 13. 13:52
 55/56 anonim ***** válasza:

Nem lesznek olyan sokáig az országban ilyen tetvek mint te!Téged fog seggbe rakni majd 3 kopasz kigyúrt állat és kitaposnak majd az országból is sörös üveggel a seggedben...:)

Egészen Indiáig.Az jó messze van!

2009. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2009. aug. 15. 19:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!