Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normálisak, azért ölik őket,...

Normálisak, azért ölik őket, mert más a bőrszínük?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,hogy hogy láteznek még ilyen emberek a földön,hogy lelki ismeret furdalás nélkül ölik a romákat csak azért,mert az ő bőrszínük barna és nem fehér!Az összes ilyen gyilkos köcs..öt kiállitanám egy szikla szélére és lőném őket fejbe,hogy gyereket is képesek lelőni és senki nem tudja az ilyeneket elkapni!Szőrnyűű :(:(
2009. aug. 7. 18:36
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

"Figyi te 15 éves kislány !Az ha valakit nem ismersz ás szánalmasnak mered nevezni az elég szánalmas és gerinctelen dolog!Nem közelező ide irnod !Amugy meg mindenki azt ir magáro lamit akar én is irhatom h 37vagyok azt közbe nem !Hát most teheted a bulád teeee.És ha védem a cigányokat az az én dolgom s nem a tietek!Szar alakok"


Figyelj ide te 27 éves/egy öt éves értelmi szintjén maradtál el.../

És az nem gerinctelen dolog ha Te valakit les*ggfejezel le szaralakozol ugy hogy nem ismered/Figyelj már oda,egyik szavadat ütöd a másikkal ,nevetséges vagy.../Neked se kötelező vitát keltő kérdést felraknod !CSak azért nem hiszed el hogy 15 vagyok mert már majdnem feleannyi idősen mint te vagy !kétszer akkora az intelligenciám /röhej vagy.../

Tehetem a bulám?? hehe bocsáss meg de én ilyen szavakat nem ismerek...

beszélgethetnénk róla ki a szaralak

2009. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Ja és most adtam egy új szót /a "szánalmas"-t/ a szótáradba??

azóta használod amióta irtam........de gázz vagy

2009. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Ha most itt lennél,utána már csak azt tudnád megtervezni, banánt vagy pudingot egyél, mert úgy szájba vernélek,hogy nem maradna fogad!Tudd mi vagy?Egy k.csög seggberakott fehércigány,de ha fehér vagy akkor is sötét!
2009. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

csicska tipikus cigány szó?:) hát ha tudnád hány embertől lehet hallani.annyira gerincetelen,hogy ide jártok vitázni.


A számalmas szót nem neked köszönhetem te 15éves szüz ku..va.menj azt bújj anyád szoknyája alá,és kérd,h olvasson neked mesét.


Verd ki a saját fogadat te szerencsétlen fa.z,hogy ilyen bunkó módon viselkedsz.


A többi baromnak meg csak annyit,hogy az én saját dolgom az,hogy a romák ellen vagyok vagy pedig sajnálom ,h van 1 bu..i aki öli őket.Már rég nem arról irtok amit kérdeztem.suttyók:(csak neked a suttyó nem cigány szó mielött járna a szád,de csak,mert a szél lengeti.)Cigány szavak vannak de ezek kimondottan nem cigányoktól vannak.Ha cigány szót akarsz szóljál írok én neked mert én nekem van pár cigány barátom ,én nem vagyok egy rasszista köcsög mint ti.

2009. aug. 12. 15:16
 45/56 anonim ***** válasza:
Állítsd már le magad barom.arcú!Te vagy a suttyó
2009. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Elképesztő, mennyire sötét büdös-paraszt itt mindenki!................A kérdezővel egyetemben! Húzzatok vissza romániába, senkiháziak!
2009. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Nem tudom kérdező miért nem kapsz észbe h kb. az emberek 90% okád tőled
2009. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

egy szánalmas senkiházi vagy....:)

15/L

2009. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Hidd el ha itt lennél nem a sajátomat verném ki,hanem a te nigger fogaidat!Neten nagy a pofád,élőbe is biztos ilyen nagy.

Most lesüllyedek a szintedre,mert amúgy nem érted:Vegyél lejjebb az arcodból f.sszopó mert szájba leszel b.szva!

Nem érted k.csög?!nem volt még elég ?Te sz.rházi!!!15 éves lánnyal,hogy mersz így beszélni?Ilyen majmokat szoktunk reggelizni mint te!Ne nagyon irkálj mert megtalálsz és nem biztos,hogy jó vége lesz!Te a legalja vagy!És még panaszkodsz szemét?Te kezdted.Hiába tagadod,hogy cigány vagy.Ja csak apád meg anyád volt az!Mi?

Na most már tényleg elegem van!15 éves lányt le szűzk.rvázol?Vagy te a lóf.szt 27 éves te mocsok!Ha annyi is vagy te valahol leragadtál!Vagy szellemileg visszafele fejlődsz!

2009. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van!
2009. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!