Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez furcsa volt, ti mit csinált...

Ez furcsa volt, ti mit csináltatok volna? Hová tennétek az ilyet?

Figyelt kérdés
Az alábbi történt velem, reggel az iskolába menet (19 éves lány vagyok) megállított a buszmegállótól nem messze egy ránézésre kb 20 éves srác és a következőt mondta(bocs ha nemtom szó szerint idézni) : "Adok neked ezer forintot ha megcsokolhatom a cipődet, fogadtunk a haverokkal ezért kéne" szóval valami ilyenmit mondott nekem. Én siettem ezért azt mondtam neki hogy "kösz nem" de am ti ezt hová tennétek magatokban ? mit csináltatok volna ti ? Köszi 19/l
2012. szept. 20. 08:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és kort nemet légyszi irjatok , am számteken vok szoval majd délután válaszolok :)
2012. szept. 20. 08:11
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy felesz vagy mersz játékot játszottak.Sulis koromban mi is szórakoztunk ezzel.Összegyültünk egy parkban páran és kezdödött a dolog,hülyébbnél hülyébb dolgokat találtunk ki,és meg kellet csinálni.Mondjuk én már akkor is betoji voltam és sosem mertem.
2012. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Röhögtem volna egy jót.

24/n

2012. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha a háttérben ott röhögtek a haverjai akkro csókolgassa. Viszont ha egyedül volt akkor csak egy perverz disznó. Akkor is megteheti, viszont adja oda neked az ezrest még mielött belekezd.
2012. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha ez nem egy elhagyatott területen történik, akkor igen jó üzlet, csak előbb ide a pénzt!

Ha valami csendesebb területen , egyedül toppanna elém a srác, elgondolkoznék, ki van-e mind a négy kereke és inkább elsietnék a közeléből.

2012. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Családi kapcsolatok...

Mekkora dilemma?! Röhögve a képébe nyomtam volna a sáros cipőmet, hogy nyald tisztára! Neked nincs humorérzéked??

20N

2012. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mondtam volna hogy elöször a pénzt aztán csokolgathatod aztan elhuztam volna
2012. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aham , értem , hát nemtudom tudjátok először furcsálotam de így utolag viszagondolva mért ne :) egy ezres az egy ezres ebben meg nincs semmi rossz (nekem) :D
2012. szept. 20. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Megengedtem volna neki. Utána pedig lejjebb nyomtam volna a fejét és elárultam volna naki, hogy ladyboy vagyok.

24/LB

2012. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!