Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik egyedül költöztek el...

Akik egyedül költöztek el otthonról, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Volt munkád? Maradtál ugyanabban a városban? Egyáltalán mi volt az oka a költözésnek? Hány éves voltál?
2012. aug. 23. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Volt munkád?"- Igen akkor már dolgoztam. Megvártam az első havi fizetésemet, és az évek alatt gyűjtött pénzemmel együtt elmentem.

" Maradtál ugyanabban a városban?" - Mivel budapesti vagyok,így maradtam a városban.

" Egyáltalán mi volt az oka a költözésnek?"- Alkoholista anyám.

" Hány éves voltál?"- 17 éves.

2012. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A munka az alap,mert valamiből élni kell..,ugyanabban a városban maradtam(BP. elég nagy..:D),egy idő után már jó saját lábra állni és önállóan élni,saját életed van!24 éves voltam...
2012. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És aki más városból költözne fel Bp-re, mert pl. ott találna munkát?
2012. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor az Bp-en lakik,vagy ingázik..
2012. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Évek óta volt munkám,az így összegyűlt pénzhez vettemn fel hitelt,és vettem egy kis lakást,egy másik de közeli városban. A közeli elsősorban a munkahely miatt volt fontos. Jól esett már az önállósodás.24éves voltam
2012. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hogyan jelentették be, hogy elmentek? Csak fogtátok a cuccotokat? Mit dolgoztatok?
2012. aug. 23. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim elváltak, apukám Budapesten élt, hozzá költöztem fel és elkezdtem munkát meg egy kiadó szobát keresni. Találtam mind a kettőt.

Azért költöztem, mert otthon nem nagyon volt munka, csak gyári, az sem mindig :-(


19 voltam.

2012. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!