Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam anyának vagy ne? Ti...

Mondjam anyának vagy ne? Ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Most jött meg negyedszer a menzeszem. Anyának az elsőt persze elmondtam, meg a másik kettőt muszáj volt, mert srandidőszak volt. Most viszont "csak úgy" ok nélkül mondjam meg neki, vagy nem kell?
2012. szept. 14. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt mondtam, aztán már csak akkor szóltam, ha pont fogyóban volt a betét, és mondtam, anyu, vegyél kérlek, lassan kelleni fog.

Anyu nem is kérdezte, mi van a vérzésemmel, csak egyszer, mikor tudta, hogy babát szeretnénk a férjemmel, és rákérdezett, mióta késik :)

2012. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! (:

Én sem fogom szerintem ezt már. :)

2012. szept. 14. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak akkor mond ha valami "gond" van. Strand,görcsölnél,kevés lenne a betét stb.
2012. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én anyukámból kiindulva, én elmondanám, mert mindig idegeskedik, ha késik nekem, így örül, ha végre megjött :)

De egyébként is, mi egy naptárban vezessük, hogy mikor jött meg nekünk, így ha nem mondanám, akkor is tudna róla.


15L

2012. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaj ha nekem késik akkor egyből az van hogy terhes vagyok.

hiába mondom hogy a barátommal védekezzünk mindig tiszta ideg :) de egy anyának ez természetes persze 3-4 nap után megjön együtt megyünk vásárolni vagy ha épp kifogyoba van mondom hogy nincs vagy pár db akkor ad pénzt h vegyek. 17/L

2012. szept. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell,remélhetőleg nemi életet nem élsz,csak akkor szólj ha elfogyott a betét vagy esetleg kérdezi.
2012. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell beszámolnod róla. A lényeget tudja. Saját érdekedben azonban érdemes egy naptárban vezetned, hogy mikor jött meg, így láthatod majd, hogy rendszeres-e , és milyen erősségűnek éled meg, stb. plusz az orvosnál is segítség, nem csak most, hanem a jövőben is, ha ezzel teljes mértékben képben vagy!


Ajánlok egy jó kis oldalt ehhez, ahol minden tünetet egyben gyűjthetsz: www.ciklus.hu


:)L28

2012. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel Anyukád adja a pénzt a betétre, így elkerülhetetlen, hogy elmondd.
2012. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!