Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak esetleg ne...

Mit csináljak esetleg ne mondjam meg nekik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy 7. osztályos vagyok és az osztályom erdei iskolába megy. Mi nem vagyunk valami dús gazdagok, így én zsebpénzt sem kapok. Internet az azért van mert anyukám mozgássérült és otthon dolgozik. Apukám munkanélküli. Az osztályban az a szokás ,hogy aki nem visz legalább napi 5000ft-t valahová pl. táborba vagy ilyen kirándulásra , azt kiközösítik és csórinak csúfolják. Én sohasem szoktam senkit csúfolni , mert akikkel általában ezt csinálják ők a legjobb barátnőim.

Anyukám azt mondja , hogy mivel egy hetes lesz a tábor , így 900 ft-t kapok , abból tudok venni vizet, és ha kell akkor szendvicset. Félek , hogy engem is szekálni fognak és nem tudom mit csináljak. Valami ötlet ? :(


2012. máj. 3. 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nemondjad meg nekik. Reggelit ebédet vacsorát fogtok kapni?
2012. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ha kaptok reggelit ebédet vacsorát akkor elég lesz a 900ft neked. Vigyél otthonról kekszeket ha este vacsora után megéheznél. 900 ft meg pár gombóc fagyira elég. Vigyél otthonról üdítőt is így nemfog kellened ott venni
2012. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is ! Köszönöm a választ ! Igen kapunk, az is napi 500 forint. Mi ill. én és anyukám meg beszéltük , hogy csak ebéd és vacsora , de ebből is az olcsóbb mert sehogy sem fog kijönni. :/ Szerencse , hogy legalább lesz ott ebéd!!! :)
2012. máj. 3. 19:56
 4/22 A kérdező kommentje:

Második : otthonról be fogok spájzolni , már tudja anyu is!

Mivel reggelit nem fogok ott enni , így én viszek egy csomag háztartási kekszet meg literes vizet. Szerintem így jó lesz! :)

2012. máj. 3. 19:58
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

pfff...

én az ilyenekkel nem is mennék sehova...

2012. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: vastagon sz*rd le, hogy az ilyen szánalmas kisgyerekek egymást minősítik. Apu-anyu pénzével marha könnyű felvágni, nekik ennyire telik...

Ha nem csak vizet akrsz inni, vegyél esetleg ilyen Boleró italport, van sokféle ízben és ilyen 40-50 forint egy csomag. Egy 1,5 literes üvegnyi vizet meg lehet jóízű üdítőnek csinálni és ha elfogy a csapból újratöltöd a vizet, máris csinálhatsz újat. 1-2 zacskó keksz/nápolyi meg egy nagy csomag szotyi és megvan az ellátmány a hétre, végülis táborozni mész, nem nassolni egy egész hétig. Ha a barátnőid is hoznak 1-2 csomag nasit, ropit, rágcsát, akkor körbekínáljátok egymást szépen. Jut is, marad is, szokták mondani.

Abból a 900 forintból meg kijön alkalomadtán 1-1 gombóc fagyi.

2012. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! Nem hittem , hogy ennyien írnak nekem ilyen jó ötleteket. :)
2012. máj. 4. 14:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Csúfolják egymást, mert van aki kevesebb pénzt visz? Gratulálok nekik...

Ne érdekeljen mit mondanak , nem ők döntik el viszel-e pénzt, vagy nem .

2012. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani, hogy az ilyenekkel ne foglalkozz..
2012. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
mondd hogy félsz hogy ellopják, mellesleg a sok csipsz stb egészségtelen és te most életmódot váltasz, így elég neked amit vittél, vészhelyzetre.
2012. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!