Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak esetleg ne...

Mit csináljak esetleg ne mondjam meg nekik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy 7. osztályos vagyok és az osztályom erdei iskolába megy. Mi nem vagyunk valami dús gazdagok, így én zsebpénzt sem kapok. Internet az azért van mert anyukám mozgássérült és otthon dolgozik. Apukám munkanélküli. Az osztályban az a szokás ,hogy aki nem visz legalább napi 5000ft-t valahová pl. táborba vagy ilyen kirándulásra , azt kiközösítik és csórinak csúfolják. Én sohasem szoktam senkit csúfolni , mert akikkel általában ezt csinálják ők a legjobb barátnőim.

Anyukám azt mondja , hogy mivel egy hetes lesz a tábor , így 900 ft-t kapok , abból tudok venni vizet, és ha kell akkor szendvicset. Félek , hogy engem is szekálni fognak és nem tudom mit csináljak. Valami ötlet ? :(


2012. máj. 3. 19:51
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem igazából már mindegy.
2012. máj. 10. 19:21
 22/22 anonim ***** válasza:
Semmi közük hozzá,h te mennyi pénzt viszel egy táborba!
2012. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!