Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek változtatnom kellene?

Szerintetek változtatnom kellene?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom a közösséget barátaim is csak interneten vannak. de velük is csak néha találkozom. ha bárhova menni akarok mint pl.: mozi, vagy kajálni akkor is inkább magam megyek.akkor is elhúzódom olyan helyre ahol nem kell senkivel sem szoba állnom csak a internetes barátok tesznek engem boldoggá meg ha könyveket olvashatok. gimibe járok és 17 éves vagyok amúgy.
2012. szept. 9. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

nem ártana

az internetes ismerősök nem pótolják a valódi személyes kapcsolatokat, később ha munkába állást intézni kell, és egyéb dolgokat nagyon nehéz lesz ha már most ennyire kerülöd az embereket

2012. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lazíts és ismerkedj. Ha valaki szimpi a net-en, nyugodtan találkozz vele, ha ő is szeretné. Mégis mit veszíthetsz? Vagy mitől félsz? Tudod milyen jó együtt röhögni valakivel egy jó filmen, stb? A társas kapcsolatok jók, még akkor is, ha nem mindig sülnek el jól. Próbáld ki. Meg jó lenne tudni, miért vagy félénk, visszahúzódó?!
2012. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg jó lenne tudni, miért vagy félénk, visszahúzódó?!

a sok csalódás barátokban, ismerősökben.

de én egyedül jól érzem magam amúgy.

2012. szept. 9. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A sok csalódás nem jelenti azt, hogy mindenkiben csalódni fogsz. "Öregesen" írva: szerencsére fiatal vagy még és előtted áll az élet. Az egy kicsit életkori sajátosság is lehet, hogy egyedül érzed jól magad. Én is szeretek egyedül lenni, szeretek olvasni, meg egy csomó más is jó egyedül (pecázás, sport...), de néha szeretek társaságban is lenni. Ne erőltesd, ha most nem akarod, majd lesz olyan is, hogy kedved lesz hozzá. Mindennek eljön az ideje. Mindig úgy tégy, hogy jól érezd magad, ha most jobb egyedül, nem kell olyan helyzetbe hoznod magad, ami kellemetlen, vagy egyenesen taszító számodra. Ha jól érzed magad a bőrödben és nem azért zárkózol be, mert pl. depressziós vagy, nem kell változtatnod semmin. Idővel változunk magunktól, a saját elvárásaink és nem másoké szerint. Minden jót neked és érezd mindig jól magad!
2012. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!