Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtatnom kéne. De hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kéne. De hogy?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal és nagyon szeretem őt.Az a baj,hogy rajta kívül tulajdonképpen senkit sem látok magam körül.Teljesen elhanyagoltam a barátnőimet,mert egy ideig azt mondta a barátom,hogy őt zavarja,ha én a barátnőimmel vagyok állandóan most viszont mindig azt mondja,hogy csináljak valami délelőtt(délután szoktunk találkozni),ne unatkozzak állandóan.De már annyira rögzült bennem,hogy semmit sem csinálok egész nap,csak várom,hogy végre találkozzunk és ennyi. Minden napom ugyanígy telik el. Le se lépek msn-ről,hogy hátha fellép.Nem is érzem normálisnak magam.Állandóan itthon vagyok,unatkozok és folyton rossz kedvem van. :( Fiatal vagyok még,szórakoznom kéne,de hiába döntöm el,hogy na majd holnap elmegyek a barátnőmhöz,mindig találok valami kifogást,mert egyszerűen nincs kedvem vagy hangulatom hozza. :(

Miért van ez?


2012. aug. 24. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Első szabály: Ne hagyd, hogy a párod manipuláljon.


Ő meg biztos állandóan a haverjaival lóg, amikor nem veled van. Jogod van találkozni a barátnőiddel. 19/F

2012. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden nap találkoztok? Mond azt neki, hogy bocs most nem megy, aztán hívj el egy csajt, üljetek be moziba, beszéljétek meg mivan veletek egy kávé mellett, ilyenek.

Hanyagold kicsit a barátodat, mert csakis tőle függsz. Sz.r helyzet, énis voltam így, csak a barátnőim visszahúztak a normálba.

2012. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te is beleestél abba a hibába, amibe sokszár lány/nő. Hagyod, hogy a párod uralkodjon az életeden, amit nagy-nagy hülyeség. Különálló személyiség vagy, lehet külön életed is.


Egy jó oldal: www.noititok.com

A minitréning ingyenes, és nagyon jó! Én is teljesen máshogy látom már a dolgokat, mint azelőtt.

2012. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A barátom délelőtt általában a barátaival van és mondta nekem,hogy szerinte az lenne a legjobb,ha délelőtt a barátnőimmel lennék,beszélgetnénk és délután vele. Nem tudom miért nem tudok változtatni ezen.
2012. aug. 24. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot régi barátnőiddel. Msn, facebook, skype vagy bármi más, ami ezt könnyíti, és nem kell kimozdulnod. Ahogy egyre többet beszélsz régi ismerősökkel, meg fog jönni a kedved a találkozókhoz is. Kezdheted akár azzal, hogy bocsánatot kérsz tőlük azért, mert hanyagoltad őket. Akár elmondhatsz mindent, ami a lelkedet bántja, hiszen barátnők voltatok, és a bocsánatkérés, kitálalás, az első lépés afelé, hogy újra szorosabb legyen a kapcsolatotok. Persze, ne feledkezz meg érdeklődni felőlük, mert az elég idegesítő, ha valaki folyton csak nyafog és még csak eszébe se jut, hogy a másiknak is van élete, amiről lehet szeretne valakinek beszélni.

Hajrá!

2012. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon rossz :S nem értem miért csinálja valaki ezt...nekem is barátnőm most így van...de őt a pasija nem engedni ...hívhatom bulizni akárhova a pasija nem engedi ,mert fél hogy megcsalja,pedig még nem volt ilyesmire példa csak a pasi nem normális...na m1 ez most nem lényeg én azt mondom ,hogy fordíts a barátaidra időt,mert ha véletlenül már nem lesz a pasid melletted nem lesz aki jobb kedvre derítsen és melléd álljon és úgy nehéz átvészelni a dolgokat depressziós is lehetsz!
2012. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, hátha tudunk egymáson segíteni :) melyik megyében laksz?
2012. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!