Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyok az elvárásaim? Vagy min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

Azt mondja pár barátnőm, hogy azért nincs barátom, mert túl magasak az elvárásaim. Olyan fiút szeretnék találni, aki intelligens, művelt, nem iszik, nem cigizik, nem drogozik, nem csal meg, nem azért van velem, mert az menő, ha az embernek van barátnője, hanem mert szeret. Ez szerintetek sok?

19/l


2010. jún. 15. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:

A mai világban igen....De rám pont igaz ez mind, de így a legnehezebb barátnőt találni:(


17/F

2010. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
egyáltalán nem
2010. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem sok. Ha ezt soknak érzed, akkor nem ismersz olyan embereket, akikre stimmel az elvárásod. Én szinte csak ilyen embereket ismerek, a párom is ilyen :)

17L

2010. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :) Az én barátom pl. ilyen - plusz még jópár pozitív tulajdonság de ezek ind megvannak :) (És a nem iszikot vedd úgy, hogy egy korty alkoholt sem, soha, a cigit és a drogot pedig nem is próbálta soha, amúgy 21 éves.) 19/L
2010. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Straight edge arcok alt, de mondjuk minimum a fele neonaci :D
2010. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most azt mondod ezek az elvárásaid, mert egyelőre nem találtál még ilyen srácot. De szerintem ezen kívül vannak más elvárásaid is, amiket kapcsolat nélkül most még te se tudsz megmondani.

Egyébként, ha mindent megkapsz amit szeretnél, akkor az túl unalmas lenne. Nem azt mondom, az elején mennyországban éreznéd magad egy olyan párkapcsolatban ahol a férfi megfelel az előre definiált elvárásaidnak, de később ebbe nagyon beleunnál.


Tehát neked, és az összes többi lánynak aki ilyen kérdést feltesz (mert van jó pár), olyan férfira van szükségetek, akik egyrészt teljesítik az előre definiált elvárásokat, másrészt viszont olyan kimondatlan elvárásoknak is megfelelnek, amik meglepetésként adódnak és jóérzéssel töltenek el titeket.

2010. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem nagy. nekem több is van(ezeken kívül) :D 16/L
2010. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, de nem akarom elhinni, hogy a listában nem került élhelyre az, hogy jól is nézzen ki az illető. Komolyan, ez annyira szánalmas a nőkben, hogy a férfiakkal ellentétben sose mondják ki nyíltan, hogy igenis számít a külső, neeem, mindig felsorolnak egy rakat belső tulajdonságot, mintha CSAK azok számítanának, de persze valójában sose az alapján válogatnak, mert ha nem így lenne, akkor a magamfajta randa férfiakra (akikre nem mellesleg még igazak is lennének a fentebb felsorolt tulajdonságok) sem szarnának magasról a nők... :)
2010. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

23:10

Annyiban tényleg számít a külső, hogy igényes, ápolt és tiszta legyen a fiú, de ez annyira alap dolog, fölösleges kiírni. Ezen felül nem számít, hogy néz ki, milyen az arca stb. Persze ezért most én biztos szánalmas vagyok, mert te úgyis jobban tudod, mint én, hogy hazudok, és igazából csak a külsőt nézem :) Úgy bírom, mikor idegenek azt hiszik, jobban tudják, mit gondolok, mint én magam XD

Mellesleg nincs olyan, hogy ronda ember, legfeljebb olyan, aki neked nem tetszik, de lehet, hogy más meg szépnek találja.

2010. jún. 16. 09:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, a szánalmas talán egy kicsit tényleg erős jelző volt, mondjuk akkor úgy, hogy ti nők nem vagytok egészen őszinték, mikor megkérdezik tőletek, hogy milyen tulajdonságok számítanak vagy fontosak egy férfiban, ami alapján vonzónak találjátok őket. Lehet, hogy speciel rád ez pont nem igaz, de nagy átlagban akkor is ez a helyzet, hidd el, tapasztalat. ;)
2010. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!