Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem mostanában, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem mostanában, hogy nem tetszem a páromnak (szerinte ez nem így van) és ezért nagyon keveset eszek, néha már utálok magamra nézni. Mit kéne tennem, változtatnom? Volt már más is így?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,178 cm,57 kg és kicsit nagy a hasam (minden más ember rajtam kívül azt mondja h nem nagy és ennyi kell, h legyen mit fogni, de nekem akkor se tetszik. )
2008. dec. 18. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kéne tennem?"


egyél és felülésezz ;)


amúgy nem a párodnak nem tetszel, hanem csak magadnak, amúgy meg fogadd el magad, mert csak úgy élhetsz boldog életet, először magad fogadd el, utána térj ki a rajtad kívülállókra, azaz a fizikai világba

és egyél, mert ha nem eszel, szintén tönkreteszed magad... egyél sok fehérje tartalmú ételt, mert a fehérje amúgy is csökkenti az éhségérzetet, meg az kell az izmosodáshoz :)

2008. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
majdnem 180 centisen 60 kilónak sem lenni szerintem igazán nem szégyellendő... (: a has szerintem sokaknak para (nekemis.. pedig a szerelmem így imád ahogy vagyok, és szerinte nincs is gond velem), felülésezés, néha kis futás.. csodákra képes. állítólag. én is küzdök (:
2008. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megnyugodtam most, hogy a hasamat nem csak en latom nagynak.Figyelj, eddigi eletemben mindig sovanyka voltam, 172 cm vagyok, mindig 49-50 kilo voltam. Most 22 evesen elertem az olyan 50-52 kilot, de olyan munkahelyem van, ahol allandoan nassolok es tok kovrnek erzem magam, pedig mindenki azt mondja, csak bekepzelem magamnak. A parom is igy szeret. Azt tudom neked ajanlani, hogy fogadd el magadat, mert latod, majdnem midnen no ilyen, ha nem eszel, akkor magadat teszed tonkre. Ha ugy erzed, nagyon zsirosakat eszel, akkor tudsz rajta valtoztatni vagy mozogj sokat, de a koplalas nem er semmit.
2008. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár pontosan nem derült ki a nemed, de feltételezem, hogy lány vagy. Tudtad, hogy nekünk a magasságunkból 110-et kellene levonni az ideális testsúlyhoz? Azaz 178-110=68!!!! 68 kiló körül kéne lenned! Hol lenne neked nagy hasad? El sem tudom képzelni! Ezt már a mai média erőlteti a nőkre! Biztos vagyok benne, hogy csinos vagy, hidd el a párodnak. Persze egy kis sport nem árt, ha annyira zavar, de békélj meg magaddal, mert az a kapcsolatodat is tönkreteheti. A férfiak genetikailag a telt nőket szeretik (nem a mellre gondolok), mert ők alkalmasabbak az utódok világra hozására, tükrözik, hogy sok tápanyaghoz jut a szervezet. Rengeteg olyan emberrel találkoztam már, mint te, de mindig édesapám mondását szoktam megemlíteni: Ha már nő, akkor legyen kényelmes! Kicsit hímsoviniszta, de aranyos és ő is mindig azt mondogatja, hogy a nőn kell, hogy legyen mit fogni!
2008. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, lány vagyok. ezt el is felejtettem leírni. Másfél hónapja összesen 4 vagy 5 alkalomkor voltam jeet kune do-zni, hasonló mint a kick box, csak keveseltem a heti 1-2 alkalmat és utána nem mentem, pedig nagyon tetszett. Aki tartotta az edzést hívott hogy már hetente 4x is lenne, csak az a nagy helyzet hogy már lusta vagyok elmenni. Az evésemmel meg különösen nincs gond mert eszek csak keveset. A húst azt egyáltalán semilyen formában nem eszem meg, leginkább kínai levest meg tésztát néha, meg hát kis nasi, de viszont nem csoki, erről is leszoktam. Ma ünnepi buli volt a mhelyemen és csak a levest bírtam megenni, meg egy db zserbót vagy kettőt és úgy éreztem magam hogy fel vagyok fújódva és semmi nem megy le.Még most is érzem..
2008. dec. 19. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!