Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért nincsenek már? (folyt lent)

Mért nincsenek már? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Olyan ember aki barát eddig mindenki átbaszott átvert hátam mögött kibeszélt fiu vagyok17 éves szánalmas
2012. szept. 5. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt most magyarul is, légyszíves!
2012. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi csak siettem szoval nincs már olyan ember akit barátnak lehetne mondani vagyis itt nálunk nincs átbasztak átvertek volt egy haverom ö neki vna egy haverja akivel egész nyáron együtt voltak most hogy iskola van baszogatja szerinted?
2012. szept. 5. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
keress másokat
2012. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aha csak itt midnenki olyan! kihasználosak!
2012. szept. 5. 23:21
 5/10 anonim ***** válasza:

ismeros. sajnos mast nem lehet tenni, keresni kell masokat.

:]

l/15

2012. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincsen! mindenki addig haver amig van pénzed meg nem vagy szarban utána már nem az -.- legalább a cigányok öszetartanak
2012. szept. 5. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor barátkozz velük
2012. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogy is! akkor egysem kell inkább
2012. szept. 5. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:
szomszed falvakban sincs senki? esetleg neten ismerkedj es ha nem messze laknak toled neha tudtok talalkozni
2012. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az íráskép sokat elárul az emberről, hát, ezek alapján te se lehetsz valami agyonművelt.

Az egyszerű emberek pedig általában olyanok, mint ahogy írod, ez ellen nem lehet tenni.

Ahhoz, hogy normális barátaid legyenek, ki kell emelkedned a pórnép közül :P

2012. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!