Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tinik/ fiatalok! Mi a vélemény...

Tinik/ fiatalok! Mi a véleményetek a One Directionról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok "Directioner"(vagy mi,,xD) de nincs velük bajom.. jó tényleg helyes az egyik gyerek.. de a zenéjük (nagy része) sem rossz sztem..

Nektek mi róluk a véleményetek?

Ha szereted őket miért ? +1 mi a kedvenc számod tőlük?

Ha nem miért?

Minél több választ várok!

14/l



2012. szept. 4. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim válasza:
75%
Én mondjuk utálom a one directiont...Jó hozzá teszem én rockot metált hallgatok de régebben én is hallgattam ilyen tucat zenét de még akkor se hallgattam volna őket.Mert utálom ha pasik össze állnak egy csapatba és így próbálnak valami jó pop számot készíteni.De még a 80's években játszott pop számok között van amit inkább hallgattok mint a mostaniak közül...
2012. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim válasza:
65%
utolsó vagyok én 14 éves lány vagyok...
2012. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim válasza:
100%
én nagyon utálom,.szar a hangjuk ..
2012. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
44%

Hát, barátnőm nagy Directioner, folyton róluk áradozik. Emiatt én is belehallgathattam néhány számukba. Meg kell mondanom egyáltalán nem rossz a zenéjük, mondjuk én inkább a japán rockért, és koreai popért vagyok oda, de néha hallgatok ilyen fajta zenét is. Itt írják egy csomóan, hogy mennyire ki van javítva a hangjuk. Igaz, fel van kicsit effektelve,de ettől függetlenül nagyon jók élőbe is.. Aki meg azt írja, hogy szar zenéjük van, az szerintem csak éppen egy számba belehallgatott, és az nem tetszett neki, vagy még ennyit sem tett meg csak előre ítélkezik. Először én is így voltam vele, amikor barátnőm elkezdett rajongani értük, hogy "ch..megint valami dzsásztinbíbör hasonmások, tucatzenével". Mostanra teljesen megváltozott a véleményem. Néztem róluk videókat, funny momenteket és utánuk olvastam, és látszik rajtuk, hogy mennyire összetartó csapat, és ahogy hülyéskednek, az mindent visz XDXD A számok amiket hallgatok róluk: What makes you beautiful

One Thing(favorit)

I want

More than this


És szerintem helyesek, és egyáltalán nem b*zisak. Vagyis én nem találok rajtuk semmi b*zisat. Szerintem teljesen átlagos kinézetük van. Ha valaki szerint nem ,akkor annak nem tudom mi a nem b*zis.


14/l

2012. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
34%
nem róluk hanem TŐLÜK*, na látszik hogy este van.
2012. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem teszik. Én inkább a régi rockbandákhoz vagyok szokva pl: Led Zeppelin, Queen, The Who stb.

De nem szoktam velük külösebben foglalkozni.


14 F.

2012. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

tegnap 21:06: gyakorlatilag én is ugyan így vagyok.. xD


am. az én kedvenc számom tőlük: Up All Night

2012. szept. 6. 13:37
 38/62 anonim válasza:
79%
mi az a one direction?
2012. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden ribanc értük sír így nekem rossza véleményem róluk!
2012. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
12%
Én is jrockot hallgatok nagyrészt, mint a 34.es válaszoló (bár én kpopig nem alacsonyodnék le, egy fokkal se jobb, mint a One Direction) Megmondom őszintén, hogy én utálom a One Directiont, és nem azért, mert divat utálni őket vagy mert "féltékeny" vagyok. Egyszerűen tényleg nem tudnak semmit se a zenéről, se énekelni, se dalszöveget írni, semmit. Csak "cukin" kinézni és elnyávogni valami szerelmes számot amit aztán a kislányok falnak.. Nekem semmi bajom nem lenne azzal, hogy "b*zisan" vagy "lányosan" néznek ki. (Mint említettem jrockot hallgatok ><) de ők tényleg nem tudnak énekelni :S Az egyik válaszoló belinkelt egy számot, gondoltam meghallgatom hátha megcáfolják azokat a számokat amiket eddig hallottam tőlük. De nem.. Tényleg pocsék. Ha valaki ezt jónak találja az komolyan nem hallott még egy jó énekest se. Pl csak hogy maradjunk a jrocknál, nekem az egyik kedvenc bandám a SID. Az énekes, Mao, kicsit "lányosan" és "b*zisan" néz ki, de olyan jól tud énekelni (főleg élőben), hogy a normálisabbak csak szemet hunynak a kinézete felett. Mondjuk tény, hogy ő 15-16 évvel idősebb, mint a One Directionös fiúk. Pl: csak hogy lássátok a különbséget http://www.youtube.com/watch?v=mT-i4dNxWVI&feature=relmfu (nem playback se semmi ilyesmi)
2012. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!