Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tinik/ fiatalok! Mi a vélemény...

Tinik/ fiatalok! Mi a véleményetek a One Directionról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok "Directioner"(vagy mi,,xD) de nincs velük bajom.. jó tényleg helyes az egyik gyerek.. de a zenéjük (nagy része) sem rossz sztem..

Nektek mi róluk a véleményetek?

Ha szereted őket miért ? +1 mi a kedvenc számod tőlük?

Ha nem miért?

Minél több választ várok!

14/l



2012. szept. 4. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
64%
Semlegesek.Régen hallgattam őket,mostanra már unalmasak.
2012. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán érdekelnek. Persze nem néznek ki rosszul de most mi istenítsem őket ha soha nem fogok velük beszélni de még csak találkozni sem. :D A what makes you beautiful meg a one thing volt amit hallgattam tőlük egy darabig de most már átugrom őket a telefonomon mert meguntam. Szóval nekem is semleges.

16/L

2012. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim válasza:
49%
Szeretem a zenéjüket,de nem vagyok a rajongójuk. kedvencem tőlük a what makes you beautiful.
2012. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim válasza:
49%
B.zi banda. Hogy néznek már ki? A zenéről meg inkább nem is nyilatkozom...
2012. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok rajongójuk, de szeretem a zenéjüket. Kedvenc számom, a What makes you beautiful és a One thing, mióta ismertem, szerettem ezeket, de most már (mivel az egész világon slágerszámok) csomó emlék is fűződik hozzájuk, azért is hallgatom sokat.
2012. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
63%

Basszus, még hány ilyen kérdést tesztek fel..?

Nem pozitív válasz, aki nem akarja, ne olvassa!


Én egyáltalán nem szeretem őket. Undorítóan néznek ki, nem férfinak. Csak a külsőjükre hagyatkoznak (Ezzel a tini korosztályt akarják meghódítani, látszólag nagy sikerrel.), másra nem. A zenéjük rossz, semmi jelentése nincs a szövegeknek, az egész arról szól, hogy valamit kornyikálnak, a többi részt meg gépek végzik. Most felkapottak mert a média még tud róluk bőrt lehúzni, de nemsokára ezek is ugyan úgy el lesznek felejtve mint a többi tini idol. Csak ezt a rajongók nem képesek felfogni, mert ők "öriszerizni" fogják őket... Csak a dolog ott bukik meg, hogy előttük meg a bieber gyereket öriszerizték...

2012. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
49%
6-osnál a pont.
2012. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
69%
A véleményem érdekel? Szerintem szar. Elég ratyin néznek ki, és rossz a zenéjük. Ami hallgatható, azt se miattuk, hanem pár ügyes hangmérnök és egy szoftver segítségével hozták össze.
2012. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
86%

Nincs nagyon véleményem róluk, ráadásul nem tudom mi ez a nagy szeretet ezen az oldalon, mert eddig egy ember szájából se hallottam azt a szót, hogy one direction.

Viszonylag jól néznek ki, de nem fogadnám el egyiket se, mert jobban szeretem az egyszerűbb srácokat. Ők agyon vannak cicomázva, ilyenolyan "divatos" (valójában b*zis) drága ruha beállított haj....

Nincs kedvenc számom, nem bírom a géppel szerkesztett zenéket. Az olyan mű, amikor hallani a feljavított hangot.

2012. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántom őket, mert legalább van egy egyéniségük, és a zenéjük ugyan nem tetszik, de önmagukat fejezik ki vele. Nem értem, mit látnak benne a tinilányok, de szerintem nem helyesek. Tehát a zenéjük NEKEM nem tetszik, SZERINTEM nem néznek ki jól, de nem fogom fújolni őket, mert ilyet senki se érdemel, nem vétettek ellenem.
2012. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!