Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tinik/ fiatalok! Mi a vélemény...

Tinik/ fiatalok! Mi a véleményetek a One Directionról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok "Directioner"(vagy mi,,xD) de nincs velük bajom.. jó tényleg helyes az egyik gyerek.. de a zenéjük (nagy része) sem rossz sztem..

Nektek mi róluk a véleményetek?

Ha szereted őket miért ? +1 mi a kedvenc számod tőlük?

Ha nem miért?

Minél több választ várok!

14/l



2012. szept. 4. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
79%

Van egyéniségük??? Önmagukat fejezik ki vele??? Wtf. Ezt te se gondoltad komolyan.xD

1. Nincs személyiségük. Az ő személyiségük nem létezik, csak a média gyártja. Ugyan úgy néznek ki, mint a többi médiasz.r.

2. Nem tudom, hogyan tudnák magukat kifejezni olyan számokkal amiket nem ők, hanem a kedves zeneszerzőik írtak.

2012. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy itt meg kéne különböztetni a fiúk meg a lányok véleményét, mert most szokásos blablabla: a srácok irigykednek... :D

Nekem amúgy semlegesek, nem az én stílusom igazán (most jöhet a sok-sok lepontozást, de én akkor is a géppel készült zenét szeretem, nem a gitárosat), nincs problémám velük. Vannak náluk mérföldekkel rosszabbak is.

Sosem voltam oda az ilyen fiúbandákért, ha már banda, akkor szerintem legyen vegyes összetételű, így nincs olyan buz.isak érzete az embernek.

Helyesek, cukik a srácok, de nem nézném ki belőlük, hogy bármit is konyítanak ahhoz, hogy hogyan kell megjavítani a tv-t ha elromlott, vagy fátvágni. Nálam ez is szempont, ha egy srácot "elemzek", lehet, hogy nem fiatalos gondolkodás. Egy pasi az legyen pasi, ne egy vigyorgó, vasalt hajú, túl tökéletes ruhájú "kissrác".

Mindezek persze a médiában nem is feltételek, csak megemlítettem.

2012. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 Rat Poison ***** válasza:
78%
Hatos, kérek egy pacsit!
2012. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
24%

Meg még hozzá tenném. Ne szidjátok őket, hogy ilyen meg olyan média sz.r, mert a médiába is kellenek emberek, nekik az a foglalkozásuk, hogy rajongó tábort építenek, szórakoztatnak, így szerzik a pénzt, ebbe van másoknak is üzlet. Ugyanúgy dolgoznak a saját munkakörükbe, mint más autószerelőként, cukrászként, vagy rendőrként. Náluk ezt az "egyenruhát" követelik meg, ami nálam nem jön be.

Szoktam nézni a szakmunkás fiúkat hazafelé a buszon, jobb benyomást tesznek rám, mint az ilyen lányoknak épített médiaszemélyek.

2012. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
18%

# 12/14

Na, nem vasalom a hajam, szép göndör, és ez természetes! De nem is törődöm vele, hogy milyen... Ellenben olyan motorral járok, amit a saját két kezemmel hoztam talpra, lakásban is én olajozom az ajtókat stb... Szóval én vagyok a mekkelek:D Nem járok csőnaciban... (Bár van egy csőfarmerem is, de nem olyan undorító, hogy a térdem stb kilátszik...) Ja, és speciel pont szeretem a gépizenét...:D Bár a pop nem az én stílusom, de a rádióba jöhet nyugodtan...:) Na jóvagyok nálad?? :D


Bocsi az OFF-ért


14/F

2012. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem 1-2 aranyos közülük, bár annyira nem vagyok oda értük, egyedül a what makes you beautiful-t hallgattam tőlük. :)


15L

2012. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

Hát akkor a válasz adók nagy részével egy hangon vagyunk.. :DD

ma 20:36: nagyon leírtad az igazat!!:)

2012. szept. 4. 21:52
 18/62 anonim válasza:
84%
nem olvastam el az előző válaszokat, de az én véleményem az, hogy én a haverom telójáról szoktam a zenéket és volt köztük 2 darab ilyen szám is....olyan langyi sz@r volt...hogy nem nagyon hallgattam, de mikor véletlenszerűre volt berakva a lejátszás akkor ez ment....rögtön le is törültem mi ez a hányadék....ez az én véleményem....pontozz ahogy akarsz...pont nem érdekel...te azt kérdezted milyen ...én válaszoltam...őszintén
2012. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
86%

Én sajnálom őket :)

A b*zizsúron egyikőjüknek sosincs párja :)

2012. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim válasza:
23%

Directioner vagyok. ^^ Nagyon szeretem a One Directiont. Nem tudom, hogy akik szerint ez ''géppel végzett zene...'' megnézett-e legalább EGY ilyen videót.

http://www.youtube.com/watch?v=mpPTXXGBXBs

Szerintem nagyon aranyosak, és a hangjukat pedig imádom.

Látszik rajtuk, hogy nagyon jó barátok, szinte testvérek. Ha valaki szerint, csak érdekből álltak össze, akkor szerintem Louis nem adta volna oda a mikrofonját Niallnek, és nem akart volna Harryvel kilépni, amikor a menedzserük ki akarta tenni Niallt. Nagyon viccesek, elég egy videó naplót megnézni, és máris jobb kedvem lesz ^^ De ízlések, és pofonok, kinek mi jön be. :) Remélem nem vesztem össze senkivel. ^^ Üdv, egy nagy Directioner. ( Harry :$ )

2012. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!