Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Engem miért találnak be...

Engem miért találnak be mindig a kisgyerekes apukák? 20/L

Figyelt kérdés
De a gyerek 1-2 évnél soha nem idősebb, sőt még olyan is volt, hogy csak útban volt a baba! Minek kell az ilyen embernek gyerek???

2012. szept. 2. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, egy kis apaság előtti pánik.
2012. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Benne van a karmádban.
2012. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de mindig én jövök ki rosszul ezekből! Már nagyon elegem van!
2012. szept. 2. 20:36
 4/9 Kiki01 ***** válasza:
73%
Mert olyankor a feleségükkel kevesebbet szexelhetnek, hiányuk van. Nemcsak nálad próbálkoznak hanem a legtöbb korodbelivel. Azt hiszik hogy tudnak egyet "ingyen" dugni. Sajna a férfiak ilyenek, nem tudsz vele mit csinálni. Helyre kell őket igazítani és ha megmondtad nekik a véleményedet akkor nem fog annyira zavarni a dolog.
2012. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek a ferfiak alapbol nem jok! Nem kell veluk folalkozni nehogy bedolj ezeknek! Nem akarsz te is igy jarni: otthon a gyerekkel szenvedsz mig a parod 20 evesek utan szaladgal! Csak olyannal csinalj gyereket akivel egyutt is maradtok es tisztel teged! Fiatal vagy meg eld az eletet, nem kell neked meg sajat gyerek se nemhogy a mase!!!
2012. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Mindig te jössz ki rosszul ? Majd ha a te gyereked apja dug félre hasonló helyzetben akkor is csak visszakapod ami jár.
2012. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kiki01 ***** válasza:
És természetesen ne add be nekik a derekadat:) Nem hiszem h a karmád lenni ilyen, nyugi, ha következetes maradsz, lekopnak.
2012. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam ide szerintem, hogy dugtam valamelyikkel drágám, csak tudod van az a fellángolás dolog, amit le kell küzdeni ilyenkor és igen kellemetlen, amikor tetszik az illető és nagyon kitartó, de tudod, hogy soha nem lehet semmi komoly!
2012. szept. 2. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
ez a típus többeknél próbálkozik és ahol érzik a lángolást, ott megkezdik az ostromot. hát, ezért. légy határozott és távolságtartó, még ha belül "lángolsz" is. akkor hamarabb abbahagyják/el se kezdik és nem te húzod a rövidebbet a végén.
2012. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!