Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vidékiek! Ti hogy oldjátok...

Vidékiek! Ti hogy oldjátok meg a bulizást?

Figyelt kérdés
Jó, igen jöhetnek a leszólások, hogy 18 évesen ez a legnagyobb problémám stb. Igen, ez probléma számomra, mert olyan rossz, hogy az ott alvást nem lehet mindig megoldani... Taxival hazajönni nekem kb. 10.000 FT-ba kerülne, ennyit pedig nem vághatok ki az ablakon egy este alatt. A szüleim mindig értem jönnek, azonban ők hétvégén is dolgoznak, korán kell kelniük, így nem várhatom el tőlük, hogy bejöjjenek értem. Olyan rossz ez a helyzet, és most is itthon ülök, pedig úgy szeretnék bulizni. :(

2012. aug. 24. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi vagy az utolsóval vagy az elsővel. Én 10km-re lakom a várostól, de néhány haverom 30km-ről.
2012. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én bent lakom a városközpontba, de két vidéki barátnőm is van, ha megyünk bulizni mindig felajánlom nekik, hogy alhatnak nálam, amivel élnek is. Vagy sok esetben ott maradunk hajnalig a bulihelyen és utána elmennek az első busszal.
2012. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Irigyellek, kedves utolsó! :) szeretnék én is a város kp.-ban lakni.
2012. aug. 25. 12:33
 14/14 anonim válasza:
Szia! Én pl. kb. sehogy sem tudom megoldani, max úgy, hogy ott alvás. Mert reggel van egy busz befele a városba, és délben jön haza az első, és egyben utolsó busz is. Szóval vagy ott alszom valakinél, vagy nem bulizok.:D
2012. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!