Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vidékiek! Ti hogy oldjátok...

Vidékiek! Ti hogy oldjátok meg a bulizást?

Figyelt kérdés
Jó, igen jöhetnek a leszólások, hogy 18 évesen ez a legnagyobb problémám stb. Igen, ez probléma számomra, mert olyan rossz, hogy az ott alvást nem lehet mindig megoldani... Taxival hazajönni nekem kb. 10.000 FT-ba kerülne, ennyit pedig nem vághatok ki az ablakon egy este alatt. A szüleim mindig értem jönnek, azonban ők hétvégén is dolgoznak, korán kell kelniük, így nem várhatom el tőlük, hogy bejöjjenek értem. Olyan rossz ez a helyzet, és most is itthon ülök, pedig úgy szeretnék bulizni. :(

2012. aug. 24. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát leginkább sehogy.

A szüleimre max akkor számítok, ha éjfélre tervezem a hazaindlást, annál később hétvégén sem szívesen zargatom fel őket.

Néha sikerül összehozni, hogy valaki eljön autóval, olykor én, de akkor ugye az az egy valaki "csendesen szórakozik", nem iszik egy kortyot sem. Ezen felül nem mindig megoldható.

Aludni nem szeretek haveroknál, akiket alig ismerek, így ez is ritka.

Még esetleg marad az, hogy buli egész éjszaka és első busszal jövök haza reggel, de abból már kinőttem.

Szóval ha sehogy nem tudom megoldani, akkor inkább nem megyek sehova, ez van. Le is sétálhatnám, de némi alkohol után, fáradtan, sötétben én főút mellett nem vállalok be hajnalban 10 km-t.

2012. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én 20-25 km-re lakok Debrecentől és ha nem iszol csak 1-2 pohárral és nem fárasztod magad atommá még haza is bringázhatsz :D

Nekem rokonom így csinálja mikor nem tud ottaludni :D

2012. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Marad az, hogy vagy hazamész az utolsó busszal/vonattal, vagy megvárod az első buszt.


Mi is a szomszéd városba járunk át bulizni, 5-kor jön vissza az első busz, addig úgyis bulizunk, nem para.

2012. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Mi ezzal a probléma? Bulizol és az első HÉV-vel, busszal, miegymás hazajössz. Ennyi.
2012. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig jobb esetlegesen várni egy kicsit az első buszra, mint hogy 18 évesen anyuciék jöjjenek érted kocsival a buli végén...
2012. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Inkább várok az első buszra, addig meg kihúzom valahogy.

Jelenleg most én is mennék ezerrel minden felé, de fizetésem nincs, bérlet qrva drága, én tuti nem bliccelek :D

2012. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. 22 éves és értem olykor anyuciék jönnek. :) Gondolom nem lehetsz túl érett gondolkozású, ha szerinted ez ciki. Érdekes rám még sosem néztek furán ezért, pert 17 éves korom óta járok el olykor szórakozni és nem egyszer látták/mondtam el, hogy anyu jön értem.

Inkább ez, minthogy beüljek egy fiatal részeg h*lyegyerek mellé és a rendőrség ébressze a szüleimet az éjszaka közepén, hogy bocs a zavarásért, a gyerekük közúti balesetben meghalt.

2012. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ó, hát nagyon ciki, hogy "anyuci" jön értem... Szerintem ezzel semmi gáz nincs. Amíg velük élek és nincs jogosítványom, nem értem miért lenne gáz, hogy haza hoz. Csak azért, mert valaki szerint ciki, nem fogok várni órákat a buszra/vonatra, ha hazamehetek közben kényelmesen is. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. aug. 24. 22:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én nem ugráltatnám anyámékat :)

Na mindegy, szerencsére ez engem (már) nem érint, de sok haverom van, aki nem a városban lakik. Ilyenkor rájuk való tekintettel az első buszig tart a buli, de mondjuk amúgy sem nagyon szoktuk befejezni 4-5 előtt.

2012. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja, és ciki, nem ciki én igen is félek a végállomáson, ahol fényes nappal is előfordulnak a késelések, tele van romákkal... Nemhogy még szombat hajnalban, amikor még részegek is és faluról sajnos -bár nem akarok általánosítani- tényleg a tanyasi parasztok járnak be bulizni, akik úton útfélen belekötnek a másikba!
2012. aug. 24. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!