Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy könyv kritikájára lennék...

Bacskan16 kérdése:

Egy könyv kritikájára lennék kíváncsi. Található valami kritika a művel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Douglas Preston- Égi jelek című könyvének a kritikájára lennék kíváncsi, de sajnos nem találok használható oldalakat az interneten. Saját vélemény is jó lenne attól, aki esetleg olvasta a könyvet. Első harmadánál járok, de eddig tetszetős, pörgős, nehezen letehető. Szokásom egyébként, hogy egy könyv olvasása előtt megnézem mások véleményét a művel kapcsolatban. Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 22. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm, a tartalma alapján nagyon jónak tűnik, kritikát sajnos még a molyon sem találtam, ahol a legnagyobb eséllyel kellene, hogy előforduljon. Mit szólnál, ha beregisztrálnál, és elsőként pótolnád? Szerintem sokan örülnének neki, nekem is megtetszett a könyv :)
2012. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos, csak ajánlani tudom, hiába csak a felét olvastam, vagy még annyit sem. A cselekmény több szálon fut, és nem kell végig egy szereplő szemszögéből látnunk az eseményeket (pl. Harry potter), hanem szinte fejezetenként bújhatunk más-más emberek bőrébe. Ez az egyik dolog, ami megfogott a könyv olvasása során. Az pedig, hogy mi lesz a történet vége... Bármit kinézek az íróból :D
2012. aug. 22. 15:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Kritikát még nem írtam se könyvről, se semmiről (16 vagyok). Nem is tudom, hogy kell pontosan, de ha lesz időm és kedvem, akkor lehet róla szó. Kissé csodálkoztam, hogy sehol sem lehet véleményeket olvasni, pedig kevésbé ismert könyvhöz is szinte rögtön találok valami kis kritikát, de ez van.
2012. aug. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!